English (United States) Persian (Iran)
امروز: چهارشنبه، 30 خرداد 1397 
English (United States) Persian (Iran)
تازه هاي خبر

چاپ

رئيس سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين:

ورود بانوان به عرصه ورزش، مسئوليت مسئولان را افزايش مي‌دهد

درافشاني،رئيس سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين گفت: ورود بانوان در حوزه ورزش براي ما انگيزه و مسئوليت بيشتري را ايجاد مي کند چراکه سبب خواهد شد تا استعدادهاي جديدي معرفي شده و شکوفا شوند.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين؛محمد درافشاني در مراسم تجليل از ورزشکاران شهرداري قزوين و سازمان هاي تابعه افزود:با توجه به رويکرد جديد مديريت شهري نسبت به مسائل فرهنگي و ورزشي،برنامه هاي متنوعي براي سال 97 ديده شده است که بخش عمده اي از آن را با شهرداري و سازمان هاي تابعه پيگيري و اجرا شده است.

وي افزود: ورزش امري مهم براي سلامتي و نشاط است به همين منظور ، سعي شد که شهرداري در اين زمينه از   خود شروع کند تا بتواند در حوزه ورزش همگاني و قهرماني عملکرد مطلوبي داشته باشد.

اين مسئول با بيان اينکه اين سازمان کارکنان شهرداري را در امر ورزش حمايت مي کند، گفت: ورود بانوانان در حوزه ورزش براي ما انگيزه و مسئوليت ايجاد مي کند چرا که سبب خواهد شد تا استعدادهاي  جديدي معرفي شده و شکوفا شوند.

قافله باشي عضو شوراي شهر قزوين در اين مراسم گفت:همواره بانوان در زندگي خويش دغدغه هاي فراواني دارند اما اهميت دادن شهرداري به بخش ورزش باعث شد که آنان حداقل روزي دو ساعت را به اين موضوع اختصاص دهند.

مهديه السادات قافله باشي افزود:ورزش بانوان نبايد فقط محدود به ورزش "دارت" شود بلکه صحيح تر است که بانوان به ورزشي با هيجان بيشتر بپردازند هر چند که تمام ورزش هاي همراه با توپ که عين هويت ماست، کاملا تاثيرگذار خواهد بود.

دقيقي،عضو شوراي شهر قزوين نيز گفت:شوراي شهر در زمينه ورزش 2 رويکرد کارمند محوري- محله محوري را در نظر گرفته است در نتيجه در صدد است براي کارمندان خويش يک مجموعه ويژه فراهم کند تا با توجه به استعدادهاي خود نه تنها در سطح شهر بلکه در کشور داراي جايگاه والاتري باشند.

گفتني است،در پايان مراسم از ورزشکاران کارکنان شهرداري قزوين و سازمان هاي تابعه تجليل شد.

 

 •  
   
 •  
   
 •  
   
 •  
   
صفحه اصلي  |  درباره سازمان  |  تماس با ما  |