English (United States) Persian (Iran)
امروز: يکشنبه، 03 تير 1397 
English (United States) Persian (Iran)
عناوين اخبار

چاپ

درافشاني، سرپرست سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين:

سه کارگاه مهارت‌هاي شهروندي در خانه فرهنگ‌هاي شهرداري قزوين برگزار شد

درافشاني،سرپرست سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين از برگزاري سه کارگاه مهارت هاي شهروندي با هدف ارتقاي سطح دانش و مهارت‌هاي شهروندان در فرهنگسرا و خانه فرهنگ‌هاي شهرداري قزوين خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين؛محمد درافشاني با اعلام اين خبر افزود:کارگاه «شهر خوب شهروند خوب» با موضوع «شهروند کارآفرين» توسط خانه فرهنگ سنجيده سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شهرداري در مرکز آموزشي علمي کاربردي شهرداري قزوين برگزار شد.

وي اظهار کرد: سرفصل‌هاي اين کارگاه آموزشي شامل «حمايت از کالاي ايراني و توليد ملي» و «شهروند کار آفرين» بود.

برگزاري کارگاه آموزشي مهارت هاي فرزند پروري در خانه فرهنگ محمديه

درافشاني اضافه کرد:کارگاه آموزشي مهارت هاي فرزند پروري نيز توسط خانه فرهنگ محمديه با هدف تحکيم بنيان خانواده و ارتقاي سطح مهارت والدين در تربيت درست فرزندان برگزار شد.

وي  آشنايي والدين با مراحل رشدي کودکان، چگونگي برقراري تعامل مثبت با کودکان، تشويق، اطاعت از قوانين،شيوه هاي درست رفتار با کودکان، شيوه برخورد با مشکلات فرزندان، شيوه هاي محروم سازي،چگونگي و نحوه دستور دادن به کودکان و آشنايي با مشکلات رفتاري کودکان و ... از جمله مطالبي بود که در اين دوره آموزشي به والدين ارائه شد.

برگزاري کارگاه آموزشي «خانواده و اشتغال زنان» در فرهنگسرا شهيد رجايي

درافشاني خاطرنشان کرد:کارگاه آموزشي فرهنگ شهروندي با عنوان «خانواده و اشتغال زنان» با هدف توانمند‌سازي بانوان در فرهنگسرا شهيد رجايي سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين برگزار شد.

وي در پايان افزود: اين کارگاه‌هاي آموزشي به منظور توسعه فرهنگ شهرنشيني و ارتقاي سطح مهارت هاي شهروندان برگزار شده است که خوشبختانه با استقبال شهروندان به ويژه بانوان مواجه شد.

 

  •  
     
صفحه اصلي  |  درباره سازمان  |  تماس با ما  |