English (United States) Persian (Iran)
امروز: شنبه، 02 تير 1397 
English (United States) Persian (Iran)
عناوين اخبار

چاپ

صفري،شهرداري قزوين:

توسعه ورزش همگاني از چشم اندازهاي اصلي برنامه پنج ساله شهردار قزوين است

شهردار قزوين گفت: ورزش به‌عنوان مقوله‌اي ارزشمند با هويت انسان گره‌خورده است و تأثير بسزايي در سلامت روح و جسم دارد و از اين‌رو مديريت شهري برحسب وظيفه ذاتي خود مأموريت دارد آن را در جامعه تبليغ و ترويج کند.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين؛ صفري افزود: ورزش موضوع ملي است و ورزش قهرماني براي ملت ما افتخار است، ورزش مايه شادي و اميد مردم است، ورزشکار کشورش را در شادابي نگه مي‌دارد، ورزشکار کشورش را اميدوار مي‌کند.

وي ادامه داد: ورزشکاران و قهرمانان ايران اسلامي براي ما و به‌ويژه جوانان درس‌هاي فراواني براي زندگي دارند به‌طوري‌که آنان از شکست براي خود پيروزي مي‌سازند و اين تعامل دائمي شکست و پيروزي در همه بخش‌هاي زندگي‌ها قابل‌مشاهده است.

شهردار قزوين گفت: امروز با تلاش و تدبير مجموعه مديريت شهري و حمايت شوراي اسلامي شهر قزوين از ?? قهرمان استان که در عرصه‌هاي آسيايي و جهاني حائز مقام شده‌اند، تجليل شد.

صفري بيان کرد: جاي بسي خوشحالي است که حدود يک‌سوم از قهرمانان را بانوان تشکيل مي‌دهند و اين مهم نويد آينده‌اي روشن در حوزه ورزش، خانواده و جامعه سالم خواهد بود.

وي خاطرنشان ساخت: ورزش باعث افزايش نشاط در جامعه و کاهش آسيب‌هاي اجتماعي مي‌شود که توسعه ورزش همگاني از چشم‌اندازهاي اصلي برنامه پنج‌ساله شهردار قزوين است.

شهردار قزوين تصريح کرد: امروز شهرداري‌ها از يک دستگاه عمراني-خدماتي به يک‌نهاد فرهنگي -اجتماعي تبديل‌شده‌اند.

 

 

گفتني است،در اين مراسم از بيش از 69  تن از ورزشکاران مدال آور در سطح ملي و  فرا ملي تجليل شد.

 

  •  
     
صفحه اصلي  |  درباره سازمان  |  تماس با ما  |