English (United States) Persian (Iran)
امروز: سه شنبه، 04 ارديبهشت 1397 
English (United States) Persian (Iran)
عناوين اخبار

چاپ

درافشاني، سرپرست سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين:

تجليل از ورزشکاران قهرمان موجب تقويت روحيه آنان و گسترش فرهنگ قدرشناسي مي‌شود

محمد درافشاني، سرپرست سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين گفت: تجليل از ورزشکاران قهرمان موجب تقويت روحيه آنان و گسترش فرهنگ قدرشناسي در سطح جامعه مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين؛ درافشاني در حاشيه مراسم تجليل از ورزشکاران مدال آور و قهرمان استان قزوين در سال 1395 که با حضور زاهدي، استاندار قزوين، صفري، شهردار قزوين، نمايندگان مردم قزوين در مجلس، داودي، رئيس شوراي شهر و اعضاي شوراي شهر قزوين و جمعي از ورزشکاران در سالن اجتماعات اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين برگزار شد، افزود: در اين مراسم از 68 نفر از «ورزشکاران قهرمان فراملي در سال 1395» تقدير شد که 20 نفر از آنان را بانوان تشکيل مي دادند.

وي با بيان اين مطلب که مراسم تجليل از ورزشکاران قهرمان مدال آور نشانگر قدرشناسي مجموعه مديريت شهري از تلاش هاي جوانان ورزشکار شهر قزوين است، اظهار کرد: حمايت و تقدير از قهرمان ورزشي نقش بسزايي در ترغيب نسل جوان به ورزش دارد.

درافشاني خاطرنشان کرد: توسعه ورزش به ويژه ورزش هاي همگاني که جزو وظايف سازمان هاي فرهنگي ورزشي شهرداري است در کاهش آسيب‌هاي اجتماعي و افزايش نشاط اجتماعي نقش مؤثري دارد.

سرپرست سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين افزود: براي اولين بار مراسم تجليل از ورزشکاران قهرمان مدال آور از شبکه استاني قزوين به طور زنده پخش شد که اميدواريم با برگزاري چنين برنامه هايي شاهد افزايش انگيزه بيش از پيش ورزشکاران و کسب عناوين قهرماني توسط آنان در عرصه هاي بين المللي در سال هاي آتي باشيم.

درافشاني در پايان از تلاش هاي دکتر صفري، شهردار قزوين، داودي، رئيس شوراي شهر و اعضاي شوراي شهر قزوين به دليل برگزاري با شکوه تر مراسم «تجليل از ورزشکاران قهرمان مدال آور در سال 1395» تشکر کرد.

پايان پيام

 

  •  
     
صفحه اصلي  |  درباره سازمان  |  معرفي مراکز  |  معاونت ها  |  ساير خدمات  |  تماس با ما  |