English (United States) Persian (Iran)
امروز: دوشنبه، 28 خرداد 1397 
English (United States) Persian (Iran)
عناوين اخبار

چاپ

درافشاني،سرپرست سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين:

همايش ورزش پهلواني و زورخانه اي در بوستان هاي شهر قزوين برگزار مي شود

درافشاني،رئيس سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين از برگزاري همايش ورزش پهلواني و زورخانه اي به مناسبت ماه مبارک رمضان در بوستان هاي شهر قزوين خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شهرداري قزوين؛محمد درافشاني با اعلام اين خبر افزود:اولين برنامه ورزش پهلواني و زورخانه اي شنبه 5 خرداد ماه سال جاري در بوستان شهيد مطهري از ساعت 22 تا 23 شب برگزار مي شود.

وي اظهار کرد:دومين برنامه ورزش پهلواني و زورخانه اي نيز دوشنبه هفتم خرداد ماه ساعت 22 شب در بوستان پامچال برگزار خواهد شد.

درافشاني خاطرنشان کرد:سومين برنامه اين برنامه ورزشي پنجشنبه 10 خرداد ماه همزمان با ولادت امام حسن مجتبي (ع) در بوستان الغدير و چهارمين برنامه ورزش پهلواني و زورخانه اي پنج شنبه 24 خرداد ماه مصادف با شب عيد سعيد فطر در بوستان ملت برگزار مي شود.

وي ترويج فرهنگ ورزش پهلواني و زورخانه اي را در سطح جامعه به ويژه در بين نوجوانان و جوانان را از جمله اهداف برگزاري اين همايش برشمرد و گفت:ورزش پهلواني و زورخانه اي ريشه در فرهنگ کهن و آموزه هاي ديني ملت ايران دارد و گسترش آن منجر به  ارتقاي روحيه و منش پهلواني مي شود.

  •  
     
صفحه اصلي  |  درباره سازمان  |  تماس با ما  |