چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۰۳

درافشانی،سرپرست شهرداری قزوین:

نمایشگاه فصل پروانگی به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برپا شده است

درافشانی،سرپرست شهرداری قزوین گفت:نمایشگاه فصل پروانگی به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی کودکان و نوجوانان با جانفشانی رزمندگان در دوران دفاع مقدس برپا شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد درافشانی در بازدید از نمایشگاه فصل پروانگی در جمع دانش آموزان افزود:امنیت امروز کشور را مرهون ایثارگری و از خودگذشتگی شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس می باشیم،این نمایشگاه فرصتی است تا شما دانش آموزان بتوانید تا حدودی با فضای دوران دفاع مقدس ارتباط برقرار کنید و از نزدیک با رشادت ها و از خودگذشتگی های نسل جوان دوران جنگ آشنا شوید.

وی اظهار کرد:البته این نمایشگاه کامل نیست ولی تلاش کرده ایم بخش کوچکی از توانمندی ها،رشادت ها و عملیات های رزمندگان در دوران دفاع مقدس را به نمایش بگذاریم.

این مسئول اضافه کرد:امیدواریم بتوانیم مسیر زندگی مان را با سیره و راه شهدا هماهنگ کنیم چراکه منش و سیره شهدا راه جاودانگی است که انسان را به سرمنزل مقصود و کمال می رساند

درافشانی افزود:شما دانش آموزان عزیز تلاش کنید تا در تمامی عرصه های زندگی خود، به خصوص عرصه علمی از شهدا به ویژه شهدای دانش آموزان الگو برداری کنید.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط