شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۶

در افشانی،رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین:

ساخت خانه فرهنگ ناحیه منفصل شهری چوبیندر تسریع می شود

در افشانی،رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از تسریع ساخت خانه فرهنگ ناحیه منفصل شهری چوبیندر خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ محمد درافشانی در مراسم  مسابقات بزرگ كاميون‌كشي که در در  ناحیه منفصل شهری چوبیندر برگزار شد، افزود:همچنین زمین چمن ناحیه منفصل شهری چوبیندر نیز در دست پیگیری است.

وی اظهار کرد:رویکرد شهرداری و شورای پنجم شهر قزوین رویکردی فرهنگی،اجتماعی و ورزشی است و در این راستا گام های مناسبی از سوی مدیریت جدید شهری قزوین برداشته شده است.

درافشانی اضافه کرد:شهرداری و شورای پنجم شهر قزوین همواره نگاه ویژه به ناحیه منفصل شهری قزوین  دارد و برنامه های خوبی را جهت توسعه فرهنگی و ورزشی این مناطق در دستور کار قرار داده است.

وی با اشاره به استقبال شهروندان ناحیه منفصل شهری چوبیندر از برنامه های شهرداری قزوین گفت: مشارکت و حضور پرشور مردم در برنامه ها سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری وظیفه سازمان را سنگین تر می کند.

درافشانی خاطرنشان کرد:همکاری خوب دستگاه های اجرایی و شهروندان چوبیندر باعث شده است تا  سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین با انگیزه بیشتری برای اجرای برنامه ها گام بردارد.

این مسئول در پایان افزود:برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی را تا پایان سال به طور مستمر در شهر قزوین به ویژه در نواحی منفصل شهری در راستای ایجاد نشاط اجتماعی اجرا خواهیم کرد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط