دوشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۰۷

با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛

اولین جشنواره بزرگ مجری شو در قزوین برگزار می شود

محمد درافشانی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از برگزاری اولین جشنواره بزرگ «مجری شو» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ درافشانی با اعلام این خبر افزود: جشنواره مجری شو در راستای شناسایی و کشف استعدادهای بومی کهن شهر زیبای قزوین در زمینه مجری گری و اجرای صحنه و همچنین ارائه آموزش های لازم برگزار می شود.

وی «کشف استعدادها و شکوفایی آنها در عرصه اجرا و گویندگی»، «بررسی و آشنایی با آخرین و جدیدترین روش های اجرا و گویندگی»، «انتخاب و معرفی مجریان و هنرمندان برتر قزوین»، «آشنایی با پیشکسوتان عرصه اجرا و گویندگی»، «ایجاد بستری مناسب برای تربیت و تأمین نیروی ماهر»، «حمایت و تشویق جوانان مستعد در عرصه اجرا و گویندگی» و «معرفی آثار مکتوب٬ فیلم و فایل های صوتی در زمینه اجرا و گویندگی» را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

این مقام مسئول افزود: جشنواره بزرگ «مجری شو» در 2 بخش رقابت دانش آموزی و آزاد ( شرکت در جشنواره برای عموم آزاد است) برگزار می شود.

درافشانی اظهار کرد: 2 کارگاه آموزش مجریگری برای منتخبان به منظور کسب آمادگی برای شرکت در رقابت حضوری جشنواره مجری شو در  14 و 15 آذر سالجاری برگزار خواهد شد و رقابت حضوری منتخبان مرحله نهایی نیز 28 آذر برگزار می شود.

وی تصریح کرد:داوری مرحله اول شرکت کنندگان توسط مجریان رسانه ملی در استان و داوری مرحله دوم شرکت کنندگان توسط مجریان رسانه ملی در شبکه های سراسری انجام می شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در پایان گفت: مهلت ارسال آثار تا 25 آبان ماه سال جاری است و علاقمندان برای شرکت در این جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می توانند  با شماره تلفن های 33351453 و 09379554237 تماس حاصل یا به سایت www.parshamayesh.com مراجعه کنند.

تصاویر مرتبط