چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۰۹

درافشانی،رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین:

شهرداری قزوین از ایده های خلاقانه در حوزه فرهنگی،ورزشی و هنری حمایت می کند

درافشانی،رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت:شهرداری قزوین از ایده های خلاقانه در حوزه مختلف فرهنگی هنری حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد درافشانی در مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره بانوان مینودری که به مناسبت هفته فرهنگی قزوین برگزار شد،افزود:امروزه شاهد حضور پررنگ و تاثیر گذار بانوان در عرصه های مختلف ورزشی،فرهنگی،هنری و ... هستیم.

وی از بانوان خواست تا پیشنهادات و طرح های خود را در حوزه های مختلف فرهنگی،ورزشی و هنری به سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین ارائه دهند.

درافشانی با بیان این مطلب که شهرداری قزوین از طرح های جدید و خلاقانه در حوزه فرهنگی هنری حمایت می کند،گفت: سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از صاحبان ایده ها برای اجرایی کردن آنها با مشارکت سازمان دعوت بعمل می آورد.

لازم به ذکر است،به مناسبت هفته فرهنگی قزوین،جشنواره و مسابقه بانوان مینودری با 6 عنوان متفاوت آشپزی، خیاطی، چرم‌دوزی، طراحی، موسیقی و زبان انگلیسی بین هنرجویان مراکز آموزشی فرهنگسرا‌ها و خانه‌های فرهنگ سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین برگزار شد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط