چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۰۷

حجت الاسلام قجر، رئیس ستاد اقامه نماز شهرداری قزوین:

مسابقه کتابخوانی نماز ویژه کارکنان شهرداری قزوین و سازمان های وابسته برگزار شد

حجت الاسلام عباداله قجر، رئیس ستاد اقامه نماز شهرداری قزوین گفت: مسابقه کتابخوانی نماز ویژه کارکنان شهرداری قزوین و سازمان های وابسته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ حجت الاسلام قجر با اعلام این خبر افزود: حدود 450 نفر در این مسابقه کتابخوانی شرکت کردند که به ۳۵ نفر برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

وی افزود: منبع این مسابقه کتاب «اصول و روش های دعوت فرزندان به نماز» به نویسندگی علی محمد داودی بود و این کتاب به صورت رایگان در اختیار کارکنان شهرداری قزوین و سازمان های وابسته قرار گرفت.

رئیس ستاد اقامه نماز شهرداری قزوین اضافه کرد: مسابقه کتابخوانی نماز  برای دومین سال متوالی به صورت الکترونیکی برگزار شد که تأثیر بسزایی در کاهش هزینه ها و اتلاف وقت داشت.

حجت الاسلام قجر خاطرنشان کرد: نماز ستون خیمه دین، رأس اسلام و ویترین دین اسلام است به همین منظور در آموزه های دینی بر اقامه نماز بسیار تأکید شده است.

وی تأکید بر اهمیت نماز بر زندگی فردی و اجتماعی و ترویج فرهنگ کتابخوانی را از جمله اهداف برگزاری این مسابقه برشمرد و گفت: یکی از راهکارهای اقامه نماز در جامعه و بسط و گسترش آن، توانمند سازی خانواده ها در امر اقامه و آموزش نماز است.

این مسئول اظهار کرد: این مسابقه توسط ستاد اقامه نماز شهرداری قزوین با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری برگزار شد.

تصاویر مرتبط