پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۹

زرآبادی،نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی:

سرمایه گذاری در ورزش بانوان سلامت و بالندگی جامعه را تضمین می کند

سیده حمیده زرآبادی، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، گفت:سرمایه گذاری در ورزش بانوان سلامت و بالندگی جامعه را تضمین می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ زرآبادی در همایش ورزش صبحگاهی بانوان که در سالن کوثر برگزار شد از سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری جهت برگزاری این همایش و از حضور پرشور بانوان در ورزش صبحگاهی تقدیر و تشکر کرد.

وی اظهار کرد:حضور پرشور بانوان در ورزش های صبحگاهی و سایر برنامه های ورزشی و فرهنگی موجب دلگرمی مسوولان شده و آنان را ترغیب می کند تا با جدیت بیشتر برنامه های پرباری را برای شهروندان برگزار کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ورزش مادران در کنار فرزندانشان در اقدام ارزشمندی است که باید در سطح جامعه ترویج یابد در همین راستا بدنبال آن هستیم تا مکانی مناسبی را جهت این امر فراهم کنیم.

زرآبادی افزود: مسوولان باید به این باور برسند که هر چقدر که برای ورزش بانوان کار کنند باز هم اندک چرا  که ارتقاء سلامت و نشاط بانوان با استفاده از ظرفیت ورزش های همگانی منجر به کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش نشاط و سلامت جامعه  به ویژه بانوان می شود.

گفتنی است، در این مراسم به قید قرعه از بانوان ورزشکار در این همایش ورزش صبحگاهی تقدیر شد و همچنین از نفرات برگزیده تزئین هندوانه شب یلدا با اهدای جوایزی تجلیل بعمل آمد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط