شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۸

مرحله نهایی اولین جشنواره بزرگ مجری شو در قزوین برگزار شد

مرحله نهایی منتخبین اولین جشنواره بزرگ مجری شو با حضور اعضای شورای شهر قزوین،مدیران استانی و شهری در سالن اجتماعات بانو حضرت زهرا (س) سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ محمد درافشانی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در این مراسم با اشاره به استقبال خوب شهروندان از اولین جشنواره بزرگ مجری شو گفت: 500 فیلم به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که 350 فیلم حائز داوری شد و پس از بررسی و داوری فیلم ها به شکل غیر حضوری، 70 اثر به مرحله نهایی داوری جشنواره مجری شو راه یافتند.

درافشانی افزود: در مرحله نهایی منتخبین اولین جشنواره بزرگ مجری شو، 70 شرکت کننده راه یافته به مرحله نهایی به شکل اجرای زنده به رقابت پرداختند و در نهایت پس از داوری 30 نفر برگزیده شدند  که طی مراسمی در سال آینده از آن ها تقدیر به عمل خواهد آمد.

گفتنی است، فریبا علومی یزدی، زینب پور ابراهیم و مهدی آقا بیگی داوران اولین جشنواره بزرگ مجری شو بودند که در پایان مراسم از آنان تجلیل به عمل آمد. همچنین از سوی عوامل اجرایی این جشنواره از محمد درافشانی، رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین، تقدیر شد.

پایان پیام.