یکشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۰۸

درافشانی:

جشنواره آسمان رنگارنگ در بوستان ملی باراجین برگزار می شود

درافشانی،رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت:جشنواره آسمان رنگارنگ (پرواز بادبادک ها) به مناسبت گرامیداشت روز شوراها،هفته معلم و سلامت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد درافشانی با اعلام این خبر افزود: جشنواره آسمان رنگارنگ پنجشنبه 12 اردیبهشت ماه ساعت 16 در بوستان ملی باراجین سینما تابستانی فدک برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد:ترویج ورزش های همگانی در دستور کار شهرداری قزوین قرار دارد در همین راستا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین با هدف ایجاد تحرک، نشاط ، حس باهم بودن خانواده ها در کنار یکدیگر اقدام به برگزاری این جشنواره کرده است.

درافشانی خاطرنشان کرد:شهرداری و شورای اسلامی شهر قزوین همواره در تلاش است تا با برگزاری برنامه های ورزشی و جشنواره های شهروندی میزان مشارکت شهروندان را افزایش دهیم و همچنین گام اساسی را در ارتقای سطح سلامت شهروندان بردارد.

وی اظهار کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی برنامه های متنوعی را برای سال 98 تدوین کرده است به طوری که در اردیبهشت ماه چندین برنامه توسط این سازمان برگزار شده است.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط