دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۰۹

قافله باشی،رئیس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و هنری شورای اسلامی شهر قزوین:

توسعه گردشگری قزوین،مسئولیت اجتماعی هر شهروندی است

مهدیه سادات قافله باشی، سخنگو و رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و هنری شورای اسلامی شهر قزوین گفت: توسعه گردشگری قزوین، مسئولیت اجتماعی هر شهروندی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ قافله باشی در کارگروه گردشگری شهرداری قزوین که در سالن اجتماعات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار شد، گفت: معرفی هر چه بهتر قزوین و جاذبه های تاریخی و گردشگری این کهن شهر تاریخی، نیازمند مشارکت تک تک شهروندان بوده و استفاده از ظرفیت فضای مجازی امری ضروری است.  

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: فضای مجازی موثرترین و مفیدترین بستر برای معرفی و جذب گردشگر و همچنین توسعه صنعت توریسم شهر قزوین است.

قافله باشی تولید محتواهای گردشگری را از جمله روش های بسیار خوب برای معرفی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های گردشگری قزوین ذکر کرد و گفت: با حمایت از تولید‌کنندگان محتوا در حوزه گردشگری و همکاری دستگاه‌های متولی می توان گام های مثبتی را در زمینه توسعه و رونق گردشگری کهن شهر تاریخی قزوین برداشت.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و هنری شورای اسلامی شهر قزوین خواستار هدفمند شدن برنامه های گردشگری شهرداری قزوین شد و گفت: تنها در سایه برنامه ریزی مناسب، جدیت و پیگیری برنامه ها می توان قدم های خوبی را در حوزه گردشگری برداشت.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط