یکشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۸

در قالب جام رمضان؛

مسابقات گل‌گوچک بسیج محلات پایان یافت

مسابقات فوتبال گل گوچک جام رمضان پایگاه های بسیج محلات شهر قزوین «یادواره شهید داود خلیلی» به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ مسابقات فوتبال گل گوچک جام رمضان پایگاه های بسیج محلات شهر قزوین« یادواره شهید داود خلیلی» با حضور محسن حق شناس نایب رئیس و ولی چگینی عضو شورای اسلامی شهر قزوین در مجموعه ورزشی خلیج فارس برگزار شد.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین در این مراسم با بیان اینکه در ورزش های گروهی، بدون سجایای اخلاقی نمی توان به موفقیت رسید، افزود: رعایت اصول اخلاقی و حفظ ارزش های انسانی در خانواده، روابط اجتماعی و ورزش و سایر امور زندگی، مهمترین عامل موفقیت است.

ولی چگینی با اشاره به اینکه ورزشکاران باعث شادابی و نشاط مردم خوب کشورمان و سربلندی ایران می شوند، خاطرنشان کرد: رعایت اخلاقی ورزش، پشتکار و تلاش جهت کسب سکوهای قهرمانی در سطح دنیا، می تواند شما را برای قدرت آفرینی برای کشور حفظ کند.

در این دوره از مسابقات جام رمضان گل کوچک که ۱۲ تیم حضور داشتند، تیم شهید حجت اسدی از پایگاه بسیج سیدالشهدا(ع) موفق به کسب مقام قهرمانی شد و تیم منتظران ظهور از پایگاه بسیج شهید بابایی و  تیم پایگاه بسیج طفلان مسلم(ع) نیز به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط