شنبه ۱۳۹۱/۰۱/۱۲

بيرانوند, مديركل سازمان ميراث فرهنگي وگردشگري استان قزوين:

توانمندي‌هاي قزوين در دومين جشنواره اسباب بازي و هفتمين نمايشگاه صنايع دستي به نمايش گذاشته شد

توانمندي‌هاي استان قزوين در دومين جشنواره ملي بازي و اسباب بازي كودكان ديروز و امروز و هفتمين نمايشگاه صنايع دستي به نمايش گذاشته شد.

 

 اسداله بيرانوند, مديرکل ميراث فرهنگي  صنايع دستي و گردشگري استان قزوين در مراسم اختتاميه دومين نمايشگاه و جشنواره ملي بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز گفت: در دومين جشنواره ملي بازي و اسباب بازي كودكان ديروز و امروز و هفتمين نمايشگاه صنايع دستي توانمندي‌هاي استان قزوين به نمايش گذاشته شد.
وي افزود: امسال نسبت به سال گذشته به دليل فراهم كردن بسترهاي لازم، ورود گردشگران و اسكان آنها به استان قزوين افزايش يافته است.
بيرانوند گفت: برگزاري اين جشنواره بزرگ، اتفاق بسيار خوبي بود كه در قزوين به سرانجام رسيد.
وي اضافه كرد: نزديك شدن مجموعه مديريت شهري با سازمان ميراث فرهنگي از اتفاقات خيلي خوبي بود كه در روند رونق گردشگر در قزوين و احيا و معرفي قزوين به گردشگران كمك شاياني خواهد كرد.
مديرکل ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري استان قزوين افزود: احياي مجموعه سعدالسلطنه و برگزاري اين جشنواره در اين مكان تاريخي باعث شد توانمندي نيكان گذشته ما به مردم معرفي شود.
وي گفت: در اين جشنواره 65 نفر از هنرمندان در حوزه صنايع دستي حضور پيدا كردند و توانمندي هاي استان قزوين به نمايش گذشته شد.
بيرانوند افزود: امسال در كنار معرفي صنايع دستي، آيين هاي كن استان قزوين به بازديدكنندگان معرفي شد.
بيرانوند اظهار كرد: در برگزاري اين جشنواره همه تلاش كردند قزوين را به نحو احسن به همه معرفي كنند و فكر مي‌كنم امسال در اين زمينه نسبت به سال‌هاي گذشته بيشتر موفق بوديم.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط