سه‌شنبه ۱۳۹۱/۰۵/۱۷

همزمان با سالروز ولادت دومين امام شيعيان صورت گرفت؛

بازديد اعضاء شوراي شهر و مديران شهري از شيرخوارگاه حليمه

همزمان با هفته اطعام و اکرام رئيس واعضاء شوراي اسلامي شهر قزوين به همراه شهردار و مديران شهري از شير خوارگاه حليمه بازديد و از کودکان نگهداري شده در اين مرکز دلجويي کرده و در جريان مشکلات آنان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين ؛ صادق آريان هدف از برگزاري اين بازديدها را رواج فرهنگ اطعام و اکرام يتيمان و کودکان بي سرپرست جامعه در بين مديران شهري و استاني برشمرد .

وي  تاکيد کرد : مديران شهري در اين بازديد ها که همه ساله در  ماه  مبارک  رمضان به انجام  مي ر سانند قصد دارند در جريان مشکلات کودکان بي سرپرست  قرار بگيرند  و در جهت حل آنها برآيند .

آريان گفت : اطعام و اکرام نيازمندان از سنتهاي ديرينه دين مبين اسلام تلقي مي شود و حضرت علي (ع)در اين حوزه الگويي شاخص و خاص تلقي مي شوند .

معاون فرهنگي و هنري سازمان فرهنگي ورزشي اظهار اميدواري کرد : اين بازديد ها بايد جزو برنامه هاي سالانه مديران شهري و استاني قرار بگيرد و تنها به ماه رمضان اختصاص پيدا نکند .

وي گفت : در بازديدي که از شير خوارگاه حليمه به عمل آورديم هدايايي بر اساس رده سني کودکان تهيه کرده و به آنها اهداء کرديم.

آريان در پايان يادآور شد : همچنين از 31 نفر پرسنل اين مرکز که در سه شيفت کاري به فعاليت مي پردازند با شاخه هاي گل ، لوح تقدير و هدايايي تقدير شد .

پايان پيام

تصاویر مرتبط