چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۲۰

در مرداد 92 صورت گرفت؛

انعكاس هزار و 507 خبر از شهرداري قزوين در رسانه‌ها

خبرگزاري فارس، روزنامه‌هاي ولايت، ضميمه روزنامه همشهري قزوين و روزنامه فرهيختگان در انعكاس اخبار در مردادماه 92 بيشترين همكاري را با مجموعه مديريت شهري قزوين داشتند.

 

با همكاري رسانه‌ها در مردادماه سال جاري هزار و 507 خبر از شهرداري قزوين و سازمان‌هاي وابسته در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي در گستره استاني و كشوري انعكاس يافته است.
به گزارش واحد اطلاع‌رساني و ارتباطات رسانه‌اي اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ با توجه به افزايش همکاري رسانه‌هاي گروهي جهت انعکاس اخبار، انعكاس خبر در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي استاني و كشوري در مرداد ماه 92 نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو برابر افزايش يافته است.
بر اساس اين گزارش؛ در مرداد ماه سال جاري هزار و 507 خبر، گزارش توليدي و پوششي در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي استاني و كشوري انعكاس يافته است كه خبرگزاري فارس با انعکاس 235، خبرگزاري مهر با 111 و خبرگزاري ايرنا با 100 به ترتيب بيشترين همکاري را در مرداد ماه سال جاري با مجموعه شهرداري قزوين و سازمان‌هاي وابسته در انعکاس اخبار و اطلاع رساني از آخرين اقدامات مديريت شهري داشتند.
در اين گزارش آمده است؛ در بين رسانه‌هاي مکتوب محلي، روزنامه ولايت با 76 خبر، هفته نامه افق آينده با 14خبر، هفته نامه مينودر و پگاه ميهن با 12 خبر بيشترين همکاري را در اطلاع رساني با شهرداري قزوين در همين مدت داشتند.
بر اساس اين گزارش؛ در بين رسانه‌هاي مکتوب سراسري ضميمه هفتگي روزنامه همشهري با انعكاس 47 خبر، ضميمه روزنامه ايران با 27 خبر و ضميمه روزنامه جام جم با 8 خبر بيشترين همكاري را با اين مجموعه در  مرداد ماه سال جاري داشتند.
بر اساس اين گزارش؛ در بين رسانه‌هاي مکتوب سراسري روزنامه فرهيختگان با 7 خبر و روزنامه مزايده و مناقصه و جوان با 6 خبر به ترتيب بيشترين همكاري را با شهرداري قزوين در مرداد ماه سال جاري با اين مجموعه داشتند.  
 
انعکاس 5هزار و 805خبر در پنج ماه اول سال92
 
در اين گزارش آمده است؛ در پنج ماه اول سال جاري 5هزار و 805 خبر در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي در گستره استاني و كشوري انعكاس يافته است،
 در اين گزارش آمده است؛ خبرگزاري فارس با 853 خبر، خبرگزاري ايرنا با 544 خبر، خبرگزاري مهر با 368خبر، خبرگزاري ايلنا با 225خبر، خبرگزاري ايسنا با 95خبر، خبرگزاري موج با 69خبر، باشگاه خبرنگاران با 55خبر، خبرگزاري برنا با 52خبر، سايت خبري مزايده و مناقصه با 51خبر، سايت خبري صبح قزوين با 41خبر، خبرگزاري شبستان با 47 خبر، سايت خبري تين نيور با 17 خبر، واحد مرکري خبر با 4 خبر، سايت خبري خراسان با 8خبر، سايت خبري الف با 6خبر و ساير رسانه‌هاي مجازي با 279 خبر بيشترين همکاري را با اين مجموعه در 5ماه سال جاري داشتند.
بر اساس اين گزارش؛ در بين رسانه‌هاي مکتوب سراسري در اين مدت همچنين روزنامه رسالت با 104خبر، ضميمه روزنامه همشهري با 214خبر، ضميمه روزنامه ايران با 75خبر، روزنامه اطلاعات با 20خبر، ضميمه روزنامه جام جم با 21خبر،روزنامه مزايده و مناقصه و دنياي اقتصاد با 17خبر،  ضميمه روزنامه فرهيختگان با 11خبر، روزنامه جمهوري اسلامي با 8خبر، روزنامه جوان با 6خبر، روزنامه ابتکار ، هدف و اقتصاد و سايه تهران با 5خبر، ضميمه روزنامه کار و کارگر و روزنامه جهان اقتصاد با 4خبر، روزنامه خورشيد با 2خبر و روزنامه آرمان روابط عمومي با يک خبر بيشترين همکاري را با اين مجموعه داشتند.
در اين گزارش آمده است؛ در بين رسانه‌هاي مکتوب سراسري در بين رسانه‌هاي مکتوب محلي روزنامه ولايت با 408خبر، هفته‌نامه حديث با 59خبر، هفته‌نامه مينودر با 43خبر، هفته نامه افق اينده با 34 خبر، هفته نامه رايحه مهر با 22خبر، هفته نامه فروردين امروز با 20خبر، دو هفته نامه مشکات بصيرت 14خبر، هفته نامه پگاه ميهن با 12خبر، هفته نامه تابان با 10خبر، هفته نامه انديشه زلال با 9خبر، هفته نامه تاک قزوين با 5خبر،دو هفته نامه مادران و دختران با 4خبر، دو هفته نامه آواي تات و هفته نامه خبر ورزشي با 2خبر و دو هفته نامه مينوي خرد، اميد البرز و نبرد ورزشي با يک خبربيشترين همکاري را با اين مجموعه داشتند.
بر اساس اين گزارش؛ با تشكر از همکاري رسانه‌هاي استاني و کشوري اعم از مکتوب و مجازي در امر اطلاع رساني و پوشش اخبار افزود: همکاري رسانه‌ها با مديريت شهري و انعکاس اخبار فعاليت ها و رويدادها باعث مي‌شود، شهرداري قزوين در انجام ماموريت‌هاي محوله در مسير توسعه و تحول روزافزون شهر موفق‌تر عمل کند و مردم نيز همراهي قابل ملاحظه اي با شهرداري داشته باشند.
 پايان پيام
 

 

تصاویر مرتبط