دوشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۱

درافشانی در مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه «پرنده آزادی» مطرح کرد:

از طرحها و ایده های شهروندان در حوزه فرهنگی حمایت می کنیم

درافشانی،معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: از طرحها و ایده های شهروندان قزوینی در اجرای هر چه بهتر و مطلوبتر برنامه های فرهنگی استقبال می کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد درافشانی در مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه «پرنده آزادی» که در سالن جلسات سازمان برگزار شد،بر استفاده از ظرفیت های فرهنگی شهروندان تاکید کرد.

وی از شهروندان خواست تا ایده ها و طرح های فرهنگی شان را به سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری ارسال کنند، در صورت تایید طرح هایشان، ایده های آنان به نام خودشان به صورت مشارکتی با هزینه سازمان در سطح شهر اجرایی خواهد شد.

درافشانی از برگزیدگان مسابقه «پرنده آزادی» بعنوان سفیران فرهنگی مجموعه مدیریت شهری نام برد و گفت:مشارکت شهروندان در برنامه های فرهنگی، انگیزه مدیران مجموعه مدیریت شهری را جهت برگزاری برنامه ها دوچندان می کند.

این مسئول یادآورشد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در شرایط شیوع ویروس کرونا تلاش کرده کرده است با برنامه های فرهنگی در بستر فضای مجازی ارتباط مستقیم خود را شهروندان حفظ کند و خوشبختانه شهروندان نیز استقبال خوبی از این برنامه ها فرهنگی داشته اند.

وی خاطرنشان کرد:این مسابقه در دهه فجر سال 99 برگزار شد که به دلیل شرایط کرونایی،متاسفانه تقدیر از برندگان مسابقه به تاخیر افتاد.

درافشانی خاطرنشان کرد:10 نفر از شرکت کنندگان در این مسابقه پرنده آزادی به قید قرعه انتخاب شدند که رسم یادبود به آنها لوح تقدیر و هدایایی تقدیم شد.

گفتنی است؛اسامی نفرات برگزیده به شرح ذیل است:

«ثنا لامعی»،«سید حسن جواهری»،«علی زندی وند درویشوند»،«مریم زندی وند درویشوند»،«سعید شیخی»،«فائزه نصیری»،«رسول مهدی پور »،«کبری مردعلی»،«سهیلا یوسفی» و «نرگس رضایی»   

   پایان پیام.

تصاویر مرتبط