سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۰۹

درافشانی:

مداحان، فرماندهان معنوی دوران دفاع مقدس بودند

درافشانی،معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت:مداحان، فرماندهان معنوی دوران دفاع مقدس بودند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد درافشانی در مراسم تجلیل از خانواده مداحان شهید،رزمنده دفاع مقدس،مدافع حرم و شهدای مدافعان سلامت که در گلزار شهدا برگزار شد،افزود: امسال نیز همچون سال قبل هفته فرهنگی قزوین با ماه محرم تقارن یافته است، لذا برنامه های هفته فرهنگی با محتوای عاشورایی در راستای رونق شور حسینی در قزوین تدوین شده است.

درافشانی اظهار کرد: مداحان، فرماندهان معنوی دوران دفاع مقدس بودند، لذا بر آن شدیم این مراسم را در راستای الگو سازی از شهدای ستایشگر عاشق مکتب حسینی، برای جوانان و نوجوانان برگزار کنیم.

 وی افزود: مداحان در هشت سال دفاع مقدس با ایجاد شور حسینی، انرژی معنوی مضاعفی را در رزمندگان ایجاد می کردند.

درافشانی خاطرنشان کرد: امنیت، اقتدار و آرامش امروز کشور را مدیون جانفشانی شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستیم، مجموعه مدیریت شهری، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین همواره تاکید کردند تا برنامه های ایثار و شهادت را پر رنگتر ببینیم.

گفتنی است؛در پایان مراسم از 16 خانواده ستایشگر(مداح) شهید، 15 ستایشگر رزمنده در دوران دفاع مقدس و سه خانواده شهید مدافع سلامت تجلیل شد.

پایان پیام.

 

 

تصاویر مرتبط