سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۰۹

با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین:

نمایش همسایه آقا در قزوین به روی صحنه رفت

نمایش "همسایه آقا" به همت واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری قزوین و با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در سالن آمفی‌تئاتر کتابخانه امام‌خمینی(ره) قزوین به روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ در این اثر مذهبی که نویسندگی آن بر عهده حسین کیانی و کارگردانی سعید چگینی،پارسا عابدی‌ها بوده، سیدابراهیم میرقاسمی، سعید چگینی، علی رئیسی، رضا تقوی، پیمان کشاورز، مهسا طهماسبی و الناز سرپرست ایفای نقش می‌کنند و همچنین آهنگسازی این اثر نمایشی هم بر عهده رضا چگینی است.

این نمایش زندگی خانواده‌ای را روایت می‌کند که در جوار امامزاده زندگی می‌کنند و این امامزاده از رونق افتاده است، از طرفی هم مادر این خانواده دوست دارد به هر قیمتی شده پسران او شهید شوند تا از طریق شفاعت فرزندانش بتواند به بهشت برود، چون نحوه تربیت این فرزندان با باورهای غلط مادر همراه بوده، بیشتر این فرزندان بر خلاف میل مادر در مسیری افتادند که بیشتر از شهادت به بزهکاری نزدیک شدند و ....

نمایش "همسایه آقا" با حضور درافشانی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین، حجت الاسلام مجیدی مدیرکل اوقاف استان و امامقلی رئیس حوزه هنری استان با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اکران شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط