سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۲۷

بازديد رئيس شوراي اسلامي شهر و شهردار از جشنواره بازيافت قزوين

صبح امروز رئيس و برخي از اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار قزوين از جشنواره بازيافت قزوين در بوستان مشاهير بازديد کردند.(به همراه گزارش تصويري ويژه)

صبح امروز رئيس و برخي از اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار قزوين از جشنواره بازيافت قزوين در بوستان مشاهير بازديد کردند .( فرهاد عباسي)

شهردار قزوين در بازديد از اين جشنواره با بيان اينكه زباله به يكي از معضلات جدي بسياري از شهرهاي بزرگ تبديل شده، بر ضرورت فرهنگ‌سازي و ارايه آموزش‌هاي لازم به مردم در اين خصوص تاكيد كرد.
 'مسعود نصرتي' دومين جشنواره هنر بازيافت را در ارتقاي فرهنگ شهروندي مطلوب دانست و افزود: اين امر زمينه ساز استفاده بهينه از مواد دور ريختني و ايجاد ذهن خلاق مي باشد.
وي اظهار کرد: البته اين آغاز راه است و بايد در گام‌هاي بعد بتوان از اين طلاي كثيف درآمد كسب كرد و زباله به يكي از مهمترين منابع درآمدي شهرداري تبديل شود.
نصرتي افزود: برخي مواقع، آموزش عمومي مهمتر از طراحي‌هاي مديريتي است و اين كار رسانه‌ها است كه با ورود به اين مهم، مديريت شهري را در انجام رسالت خود ياري كنند.
وي با مثبت ارزيابي كردن ايده برگزاري جشنواره هنر بازيافت گفت: اگر با اين آهنگ حركت كنيم، مي‌توان اميدوار بود كارهاي خوبي در اين زمينه انجام شود.
شهردار قزوين از ايجاد دبيرخانه دائمي اين جشنواره در قزوين خبر داد و افزود: با توجه به استقبال گسترده شهروندان و هنرمندان از اين جشنواره، در آينده جشنواره هنر بازيافت بصورت ملي برگزار خواهد شد. 

پايان پيام