پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۸

همزمان با شب میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) انجام می شود:

آغاز بیست و پنجمین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین

درافشانی،معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از آغاز بیست و پنجمین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین همزمان با شب میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ محمد درافشانی با اعلام این خبر افزود: بیست و پنجمین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در بحث تربیت ۱۰ میلیون نفر حافظ قرآن کریم، توسعه و گسترش فعالیت‌های قرآنی، ترویج و تبلیغ فرهنگ قرآنی و نهادینه کردن آموزه‌های قرآنی و ایجاد انگیزه در بین کودکان و نوجوانان جهت حفظ کلام الله مجید برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد:در این مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم،60 نفر از داوران زبده و آموزش دیده شهر قزوین به مدت 12 روز در 2 شیفت صبح و بعد از ظهر در 3 رشته حُسن حفظ، تجوید و ترتیل به داوری حافظان کلام وحی می پردازند.

درافشانی اضافه کرد:در این دوره داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم، هزار و 200  نفر از حافظان در قالب دو هزار و 800 جزء داوری خواهند شد.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: با توجه به همه گیری بیماری کرونا و به منظور فاصله گذاری اجتماعی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی،بیست و پنجمین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین از طریق تماس واتساپی داوران و بصورت آنلاین برگزار می شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط