چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۸/۱۱

وزيري نژاد, مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري:

همايش " از ابراهيم خليل الله تا علي ولي الله" در قزوين برگزار مي‌شود

مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي از برگزاري دومين همايش بزرگ شهري «از ابراهيم خليل الله تا علي ولي الله» در شهر قزوين خبر داد.

يلنا-قزوين: مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين گفت: در اين همايش که با برنامه ريزي اين سازمان و مشارکت همه جانبه مناطق سه گانه و سازمان‌هاي ?? گانه شهرداري به اجرا در خواهد آمد، به مناسبت گراميداشت اعياد سعيد قربان و غدير تعداد ?? مي‌دان، بوستان و خيابان اصلي شهر آذين بندي مي‌شوند.

به گزارش ايلنا؛ سعيد وزيري‌نژاد با تاکيد بر اينکه دستور العمل اجراي اين برنامه توسط شهردار قزوين به کليه مناطق و سازمان‌هاي تابعه ابلاغ شده است افزود: همچنين در قالب اين همايش مسابقه‌اي هم براي آذين بندي شهر ترتيب داده شده است که در ‌‌نهايت سه گروهي که بهترين آذين بندي را با بيشترين ميزان خلاقيت اجرا کنند متناسب با دستور العمل ابلاغي مورد تقدير قرار خواهند گرفت.

مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي خاطر نشان کرد: در اين دستور العمل آمده است؛ کليه دست اندرکاران و عوامل اجراي برنامه‌ها بايد از هر گونه اسراف اجتناب کنند.

وزيري‌نژاد در تشريح ويژه برنامه‌هاي شهرداري براي گراميداشت عيد سعيد غدير خم، از برگزاري اردوهاي شهرگشت با محوريت مساجد، ديدار مديران شهري با امام جمعه و علماي سادات سطح شهر، حمايت از جشن‌هاي پنج محله شهري و نيز شستشوي مزار شهدا و اهداي شاخه گل روي مزار آنان به عنوان مهم‌ترين برنامه‌هاي اين سازمان در عيد غدير خم ياد کرد.

وي تصريح کرد: همچنين آن دسته از متولدان روز عيد غدير سال جاري که به نام مقدس «علي» نامگذاري شوند هدايايي از سوي شهرداري دريافت خواهند کرد.

مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي بازديد از سادات مجموعه شهرداري و تجليل از آنان، آذين بندي کليه ساختمان‌هاي متعلق به شهرداري، پخش شيريني و هداياي فرهنگ شهروندي در ميان مراجعان شهرداري و قرائت خطبه غدير در نمازخانه شهرداري منطقه دو را از جمله اقدامات برنامه ريزي شده از سوي اين سازمان براي گراميداشت عيد باشکوه غدير برشمرد.

وي در خصوص برنامه‌هايي اجرايي در ديگر ادارات تابعه شهرداري يادآور شد: هماهنگي با اصناف براي آذين بندي بازار‌ها، بازارچه‌ها، مجتمع‌هاي تجاري و واحدهاي تجاري خرد، چاپ و نصب پوس‌تر تبريک براي نصب در خودروهاي آتش نشاني و اتوبوس‌ها، چاپ تراکت‌هاي کوچک و چسبي جهت نصب در شيشيه عقب تاکسي‌ها، نصب بنر تبريک در ايستگاه‌هاي تاکسي و اتوبوس و نيز استفاده از کلمات قصار امير المومنين (ع) در سربرگ نامه‌هاي اداري و فيش‌هاي عوارض شهرداري از جمله اين برنامه‌ها به شمار مي‌روند.

وي در ادامه برگزاري مسابقات ويژه اين عيد براي شهروندان و کارکنان شهرداري را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: برگزاري مسابقه مکاتبه‌اي در هفته نامه پيام شهر در کنار چاپ ويژه نامه اعياد قربان و غدير در اين نشريه، مسابقات نقاشي با موضوع ولايت در کليه خانه‌هاي فرهنگ و کتابخانه‌هاي زير نظر شهرداري، مسابقه پيامکي «زيبا‌ترين و کوتاه‌ترين جمله در مورد عيد غدير»، وبلاگ نويسي کارکنان با موضوع همايش و مسابقات ورزشي همچون طناب کشي، شناي کارکنان و نظاير آن از جمله مسابقات تدارک ديده شده براي اين روز بزرگ هستند.

پايان پيام

تصاویر مرتبط