شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

حجت الاسلام محمودی کلایه:

ما جهت‌دهنده امور فرهنگی هستیم نه کارخانه تولید محصولات فرهنگی

حجت الاسلام محمودی کلایه،معاون فرهنگی شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری قزوین گفت:ما جهت‌دهنده امور فرهنگی هستیم نه کارخانه تولید محصولات فرهنگی.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ حجت الاسلام محمد محمودی کلایه در مراسم معارفه خود به عنوان معاون جدید فرهنگی شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قزوین گفت: وجه متمایزکننده ما با سایر بخش‌ها، مدنیت و حضور شهر است؛ ما جهت‌دهنده امورات مختلف مرتبط با شهر و موضوعات فرهنگی خواهیم بود در همین راستا تعیین نظام اولویت‌ها برای شهر را در نظر داریم.

وی اظهار کرد: امروز تکلیف و کار بسیار بزرگی بر عهده ما گذاشته شد که امیدواریم بتوانیم از آن سرافراز بیرون بیاییم.

حجت الاسلام محمودی کلایه افزود: اقداماتی که در دوره‌های پیشین سازمان فرهنگی انجام‌ شده است هرکدام فتح قله‌های بلندی در زمینه فرهنگ و هویت بود که نشانگر این است که کارهای اصیل و درستی انجام شده است.

معاون شهردار قزوین با اشاره به اینکه ما معتقدیم‌ سازمان‌های فرهنگی کارخانه‌های تولید محصولات فرهنگی نیستند، ادامه داد: ما نهاد تخصصی هنر و ورزش و آسیب‌های اجتماعی و سبک زندگی نیستیم، اما در همه حوزه ها مسئولیت داریم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با تاکید بر اینکه امکاناتی که سازمان فرهنگی در اختیار دارد از یک سو ظرفیت است و از سوی دیگر تکلیفی است برای پاسخگویی به انتطارات مردم، گفت: در این میان قطعا یکی از انتظارات مردم از ما هم افزایی با نهادهای موازی خواهد بود.

وی در خاتمه اضافه کرد:از خدا می خواهیم که ما را لایق این مسئولیت قرار دهد و تلاش خواهیم کرد سیره ما در کار سیره اخلاقی حضرت رسول(صلوات الله علیه) باشد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط