پنجشنبه ۱۳۹۰/۰۸/۲۶

آيين اختتاميه اولين جشنواره خوش حسابان شهرداري قزوين برگزار شد

آيين اختتاميه اولين جشنواره خوش حسابان شهرداري قزوين عصر ديروز با حضور مسئولان و جمعي از مردم و با اهداي جوايز به برگزيدگان در سالن شهيد سر لشگر بابايي قزوين برگزار شد.

 

به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين، مسعود نصرتي، شهردار قزوين گفت: همراهي خانواده شهرداري با کارکنان در اجراي پروژه‌هاي تحول گراي شهري قابل تقدير است.
نصرتي با تاکيد بر اينکه پرداخت به موقع عوارض توسط شهروندان، موجب سرعت به همراه افزايش کيفيت پروژه‌هاي شهري است، افزود: خانواده بزرگ شهرداري در کنار اعضاي شوراي اسلامي شهر، استانداري، فرمانداري، نمايندگان مجلس و ... براي استفاده از تمامي فرصت‌هاي موجود آماده است.
وي با اظهار اينکه بسياري از پروژه‌هاي تحول گراي شهري اعم از بوستان‌هاي درون و برون شهري، فرهنگي ورزشي در حال اجرا و تدوين است، ادامه داد: با اتحاد و همدلي داخلي در سطح خانواده شهرداري و مديريت متحد در سطح استان به زودي به جايگاه واقعي و پر افتخار شهر قزوين برسيم.
حسين بهزاد پور، مدير منطقه دو شهرداري قزوين گفت: بر اساس لايحه شهرداري قزوين که به تصويب شوراي اسلامي شهر رسيد، مقرر شد شهرونداني که عوارض نوسازي، پسماند و پيشه وران خود را در سال‌هاي 89 و 90 به موقع پرداخت کنند، مشمول جايزه شدند.
بهزاد پور با اعلام اينکه 133 جايزه به ارزش يک ميليارد ريال با قرعه کشي که در حضور نمايندگان صدا و سيما، دستگاه‌هاي قضايي و مسئول و اعضاي شوراي شهر شد، برگزيدگان مشخص شدند، افزود: پرداخت به موقع عوارض و عمل به تعهدات از سوي شهرداري موجب جلب اعتماد سازي بيشتر شده است.
عبدالعلي دربندي زاده، معاون خدمات شهري شهرداري نيز با اشاره به بودجه 375 ميليارد توماني شهرداري از سال جاري گفت: احداث تقاطع‌هاي غير همسطح، پروژه‌هاي متعدد سرمايه گذاري و ... نتيجه پرداخت به موقع عوارض از سوي شهروندان و مديريت صحيح شهرداري است.
بر پايه اين گزارش آيين اختتاميه اولين جشنواره بزرگ خوش حسابان شهرداري قزوين و مراسم اهداي جوايز با مجري گري ايرج نوذري و حضور مجتبي کبيري خواننده مطرح کشور و ساعد هدايتي و علي کاظمي و اجراي گروه قرآني محراب و عمليات را پا نيروهاي آتش نشاني و گروه دف نوازان در سالن شهيد بابايي و با حضور خانواده بزرگ شهرداري و مدعوين و جمعي از مردم برگزار شد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط