دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۷

اعلایی، استاندار قزوین:

تحقق آرمان شهداء، ملاک عمل دولت سیزدهم است

اعلایی، استاندار قزوین گفت: تحقق آرمان شهداء، ملاک عمل دولت سیزدهم است

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ محمد مهدی اعلایی در همایش "یادگاران خورشید" ویژه برنامه تجلیل از مادران و همسران شهداء افزود: شهدای نظام جمهوری اسلامی، سرمایه های بزرگ و اصلی هستنند که باید همواره ذهن ما به آنها معطوف باشد.

وی بیان کرد: هدف و آرزوی بزرگ دولت سیزدهم رسیدن به آرمان های شهدء است و در تلاش است تا با تکیه بر اعتقادات و باورهای دینی و با تمسک به اخلاق، این مسیر را طی کند.

اعلایی اضافه کرد: علی رغم تمام توطئه ها و  کارشکنی های دشمنان، یاد و خاطره شهدا در ذهن مردم باقی مانده است و  ایثارگری و شهادت طلبی روحیه بزرگ و گران‌سنگی است که در بین ملت ایران وجود دارد و منجر به ایستادگی مردم در مقابل تحریم های ظالمانه دشمنان شده است.

استاندار قزوین در بخش دیگری از سخنانش گفت: سیاست مدیریتی استان، استفاده از یک تیم کاری مخلص، توانمند و پرتلاش که عمدتا از جوانان انقلابی و متعهد و فرزندان همین استان هستند، می باشد.

این مقام مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی، تنگناهای مختلفی در کشور وجود داشته ولی این تنگناها ما را از مسیر پیشرفت و شکوفایی کشور خسته نمی کند، با تمام توان مانند گذشته در مسیر خدمت گزاری به مردم تلاش خواهیم کرد.

وی در خاتمه گفت: ارتقای شاخص های اقتصادی استان قزوین از اولویت های برنامه های استان قزوین است، امیدواریم در آینده نزدیک شاهد رشد و شکوفایی شهر تاریخی قزوین در عرصه های اقتصادی باشیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط