یکشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۰۹

ثبت نام دوره هاي آموزشي ترم تابستان در خانه فرهنگ سنجیده آغاز شد

ثبت نام کلاس های ترم تابستان خانه فرهنگ سنجیده سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از اول مرداد آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ بیش از ۵۰ عنوان کلاس آموزشی در بخشهای مختلف قرآنی، هنری، علمی، خلاقیت، کودک، موسیقی و ... از جمله کلاسهای آموزشی دایر شده در این مرکز است.

بنابراین گزارش؛در این خانه فرهنگ کلاس های خانواده ویژه اولیاء نظیر «مشاوره تخصصی فردی»، «کارگاه مهارت های زندگی»، «کارگاه تخصصی بلوغ نوجوانان» و «کارگاه ویژه مادر و کودک» برگزار می شود.

این گزارش می افزاید:در بخش کلاس های هنری کلاس های متنوعی نظیر خوشنویسی، عکاسی، تئاتر و فن و بیان، آموزش قصه گویی، مهارت های مادران، خیاطی، رودوزهای سنتی، چرم دوزی، سرمه دوزی، عروسک دوزی، نقاشی و طراحی، ساخت جعبه کادویی، شمع سازی، بافتنی و قلاب بافی برای هنر دوستان دایر می باشد.

بر اساس این گزارش: همچنین کلاس های شاد کودکان ویژه کودکان سه سال الی ۱۰ سال نظیر نقاشی، سفالگری، خانه کودک، شعر و قصه، مهندسی خلاقیت، قرآن با بازی، کلاژ، رباتیک، موسیقی، تئاتر و نمایش، حروف الفبا، مادر و فرزند در این خانه فرهنگ دایر می شود.

این گزارش می افزاید: در بخش آشپزی نیز آشپزی سنتی، آشپزی فرنگی، دسرهای به روز، کیک های کافی شاپی، حلواهای مجلسی، میوه آرایی، سفره آرایی، فینگرفودهای انگشتی، سالادهای رژیمی و غذاهای آسان برگزار می شود.

گفتنی است؛ علاقه مندان شرکت در این کلاس ها می توانند به خانه فرهنگ سنجیده واقع خیابان راه ری رو به روی مسجد سنجیده مراجعه کنند یا با شماره تماس ۰۲۸۳۳۵۶۷۸۵۳ تماس حاصل کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط