دوشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۰

به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم‌الحرام،

ستاد محرم در سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهردرای قزوین آغاز بکار کرد

برجی، سرپرست سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم‌الحرام، ستاد محرم در این سازمان آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ حسین برجی با اعلام این خبر افزود: کمیته ای به‌ منظور رعایت شان عزاداری‌ها در تمام ابعاد معنوی، فرهنگی و ایمنی، میان شورای هیات های مذهبی و دبیرخانه ستاد محرم قزوین تشکیل شده است و امیدواریم در این راستا خدمات مناسبی را به خادمان اباعبدالله الحسین (ع) ارائه دهیم.

وی ارائه آموزش های لازم به صورت چهره به چهره به روسای هیأت مذهبی، شارژکردن کپسول‌های آتش‌نشانی به ‌صورت رایگان،صدور دستورالعمل ایمنی و کارشناسی، بازدید از مساجد، امامزاده‌ها، اماکن متبرکه، هیئت‌های مذهبی و تکایا و صدور مجوزهای لازم را از جمله خدمات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی در این ستاد عنوان کرد.

برجی اضافه کرد: همچنین در بحث ایمنی و ترافیکی نیز نماینده نیروی انتظامی هشدارهای لازم در زمینه استفاده نکردن از آلات غیر مناسب موسیقی، آلودگی صوتی و زمان‌بندی هیات های مذهبی و همچنین توصیه‌های لازم توسط سازمان زیباسازی برای نصب سازه‌های زیبا، نظم و انضباط در راه‌اندازی ایستگاه صلواتی را به هیئات مذهبی ارائه می دهد.

وی خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین نیز بر اساس سیاست های ابلاغی و مجوزهای صادره در قالب مشارکت، مساعدتهای لازم را به عزاداران حسینی ارائه می دهد.

برجی اضافه کرد: سازمان‌های وابسته به شهرداری قزوین از جمله سازمان‌های زیباسازی، مدیریت پسماند، آتش‌نشانی و خدمات ایمنی،سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، نماینده نیروی انتظامی، نماینده سازمان تبلیغات اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی عضو این ستاد بوده و خدمات خود را به هیات‌های مذهبی ارائه می‌دهند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط