پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۰

خانه فرهنگ محمدیه میزبان تابستانی شهروندان برای کلاس های آموزشی

ثبت نام کلاس های تابستانه خانه فرهنگ محمدیه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از اول مرداد آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛دوره های آموزشی متنوعی در راستای غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان با حضور مربی های توانمند در خانه فرهنگ محمدیه در حال برگزاری است.

بیش از ۳۰ عنوان کلاس های آموزشی در رشته های مختلف برای کودکان، نوجوانان، جوانان و بانوان در این خانه فرهنگ دایر است.

 بنابراین گزارش؛از جمله این کلاس های متنوع آموزشی می توان به فن بیان و سخنوری،زبان انگلیسی،خوشنویسی،خیاطی، چرم دوزی، عروسک دوزی، نقاشی و طراحی، نقاشی کودک، شمع سازی و بافتنی و قلاب بافی، طراحی پارچه، قالی و گلیم بافی، رودوزی سنتی، دروس تقویتی،کاشی معرق و ... اشاره کرد.

این گزارش می افزاید: همچنین کلاس های شاد کودکان سه الی ۱۰ سال در خانه کودک نظیر نقاشی، سفالگری، شعر و قصه، چرتکه و رباتیک، موسیقی، تئاتر و نمایش کودک در این فرهنگسرا دایر می باشد.

بر اساس این گزارش؛علاقه مندان جهت ثبت نام در کلاس های بسیار متنوع این خانه فرهنگ می توانند به خانه فرهنگ واقع در خیابان شهدا - کوچه محمدیه مراجعه کنند و یا با شماره02833564971   تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است؛همچنین شهروندان مناطق جنوب شهر قزوین می توانند از تخفیف ۳۰ درصدی کلاس های تابستانی مراکز فرهنگی و ورزشی جنوب شهر قزوین بهره مند شوند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط