سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۵

تابستانی داغ با کلاسهای تابستانی خانه فرهنگ شهید نواب صفوی

ثبت نام کلاس های ترم تابستان خانه فرهنگ نواب سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین از اول تیرماه آغاز شده وهمچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قز‌وین،بیش از ۲۵ عنوان کلاس های آموزشی در رشته های مختلف خردسالان وکودکان نوجوانان وبانوان درخانه فرهنگ نواب برگزار می شود.

بنابراین گزارش؛ در بخش هنری و صنایع دستی کلاس های متنوعی نظیر خوشنویسی، خیاطی، چرم دوزی، عروسک دوزی، نقاشی و طراحی، نقاشی کودک، شمع سازی و بافتنی و قلاب بافی، طراحی پارچه، قالی و گلیم بافی، رودوزی سنتی، کاشی معرق برای علاقه مندان و هنر دوستان دایر است.

این گزارش می افزاید: همچنین کلاس های شاد کودکان سه الی ۱۰ سال در خانه کودک نظیر نقاشی، سفالگری، شعر و قصه، چرتکه و رباتیک، موسیقی، تئاتر و نمایش کودک در این فرهنگسرا برقرار است.

بر اساس این گزارش؛ از دیگر کلاس های دایر در خانه فرهنگ شهید نواب صفوی می توان به نمایشنامه نویسی و فن بیان بزرگسالان اشاره کرد که با استقبال خوب شهروندان مواجه شده است.

بنابراین گزارش؛ در بخش  کلاسهای اوقات فراغت برنامه های شاد و مفرحی برای نوجوانان و کودکان تدارک دیده شده است؛ علاقه مندان به شرکت در این کلاس ها می توانند به خیابان نواب نرسیده به چهار راه راهنمایی و رانندگی پارک شهید بابایی به خانه فرهنگ شهید نواب صفوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری مراجعه کنند یا با شماره های ۰۲۸۳۳۳۵۱۰۰۳ و ۰۹۰۳۶۰۴۵۰۵۷ تماس حاصل کنند.

 این گزارش در خاتمه می افزاید:کارگاههای مشاوره « بلوغ و نوجوانی»،« «فرزند پروری مثبت»،«کارگاههای ویژه روابط همسران و پیش ازازدواج با اعطای گواهی نامه» و همچنین کارگاههای «شهروندی» و«مادر و کودک»،» کارگاه یک روزه روانشناسی»،« کارگاه یک روزه تغذیه و سلامت»، «کارگاه یک روزه مهارت های زندگی» و «کارگاه یک روزه همسران موفق» در این خانه فرهنگ برپامی شود.

لازم به ذکر است؛همچنین شهروندان مناطق جنوب شهر قزوین می توانند از تخفیف ۳۰ درصدی کلاس های تابستانی مراکز فرهنگی و ورزشی جنوب شهر قزوین بهره مند شوند.

آدرس فضای مجازی  خانه فرهنگ شهید نواب صفوی در اینستاگرام

qazvin_khanehfarhang @

لینگ گروه واتساب خانه فرهنگ هنگ شهید نواب صفوی

https://chat.whatsapp.com/

DStGrjoWckU7zt1GSjRr3h

پایان پیام.

تصاویر مرتبط