پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۱/۱۰

احمدپور، معاون ورزشي اداره کل ورزش و جوانان استان قزوين:

مشاركت اداره كل ورزش و جوانان براي برگزاري جشنواره ملي بازي و اسباب بازي بيشتر خواهد شد

مشاركت اداره كل ورزش و جوانان در سال آينده براي برگزاري نمايشگاه و جشنواره ملي بازي و اسباب بازي كودكان ديروز و امروز بيشتر از امسال خواهد بود.

 

مجيد احمدپور، معاون ورزشي اداره کل ورزش و جوانان استان قزوين گفت: سال گذشته فضاي ورزشي در اين جشنواره پيش بيني نشده بود اما امسال با پيش بيني فضاي ورزشي در جشنواره، كودكان ديروز و امروز لذت بيشتري از حضور در اين جشنواره بردند.
وي افزود: بايد همه دستگاه‌هاي كه در حوزه‌هاي اجتماعي و فرهنگي فعاليت مي كنند در برگزاري اين جشنواره مشاركت كنند. 
احمدپور گفت: حضور هيات روستايي عشايري و اجراي  بازي‌هاي محلي و بومي نقاط قوت برگزاري  جشنواره در سال جاري بود كه ايجاد اين فضا در اين جشنواره ضروري به نظر مي‌رسيد.
معاون ورزشي اداره کل ورزش و جوانان استان قزوين بيان كرد: در سال‌هاي آينده اين اداره كل با حجم كاري بالايي در برگزاري اين جشنواره مشاركت خواهد كرد.
احمدپور ادامه داد: امسال با كسب تجربه از حضور برخي از هيا ت‌هاي ورزشي در اين جشنواره قطعا در سال آينده هيات‌هاي ديگري را درگير اين جشنواره خواهيم كرد.
وي افزود: فضاي اين جشنواره فرصت خوبي است تا افرادي كه افتخارات خوبي را در ورزش كسب كردند را به مردم معرفي كنيم.
معاون ورزشي اداره کل ورزش و جوانان استان قزوين گفت: با توجه به اينكه در ايام نوروز گردشگران زيادي وارد قزوين مي شوند و مردم هم فرصت بيشتري براي تفريح دارند، برگزاري اين جشنواره در ايام تعطيلات زمان خوبي بوده است.
وي اظهار كرد: كيفيت برگزاري اين جشنواره و تنوع غرفه‌ها نسبت به سال گذشته تغيير قابل توجه‌اي كرده است.
احمدپور گفت: ايام عيد براي شهروندان ايام شادي است و برگزاري اين جشنواره در اين ايام به شادي كودكان ديروز و امروز بيشتر افزوده مي‌شود.
وي بيان كرد: هدف از برگزاري اين جشنواره ايجاد نشاط بين شهروندان است كه قطعا شهرداري به اين هدف رسيده است.
معاون ورزشي اداره کل ورزش و جوانان استان قزوين افزود: شهرداري در اين جشنواره فضاي را ايجاد كرده است كه كودكان انرژي خودشان را تخليه كنند.
وي ادامه داد: شهرداري قزوين خيلي وقت پيش وارد فعاليت در حوزه فرهنگي و ورزشي شده است و تاكنون هم در اين مهم موفق بوده چراكه هميشه با تعاملات خوبي كه داشته توانسته قدم‌هاي موثري را در اين حوزه بردارد.
احمدپور افزود: شهرداري قزوين پتانسيل‌هاي خوبي براي ورود به موضوعات اجتماعي و فرهنگي  دارد و برگزاري دومين نمايشگاه و جشنواره ملي بازي و اسباب بازي كودكان ديروز و امروز اين موضوع را ثابت كرد كه شهرداري قزوين از تيم خوب فرهنگي و اجتماعي برخوردار است.
وي بيان كرد: كودكان ديروز از نظر جسمي و روحي به دليل داشتن بازي‌هاي مناسب، سالم‌تر از كودكان امروز بودند.
معاون ورزشي اداره کل ورزش و جوانان استان قزوين افزود: امروز بايد آگاهي  كودكان را از آثار بازي‌ها در جسم و روح آنها بيشتر كرد.
وي گفت: اين جشنواره فرصت خيلي خوبي براي خانواده‌ها است تا بتوانند آگاهي خودشان را به فرزندان خود منتقل كنند.
احمدپور افزود: هفت سنگ، الك دولك، يقل دوقل بيشترين بازي كودكان ديروز بود كه هفت سنگ را بيشتر از همه دوست داشتم.

 

تصاویر مرتبط