یکشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۰۴

همزمان با سالروز ولادت امام حسين (ع) ؛

شوراي اسلامي شهر و مديران شهرداري قزوين به مقام پاسداران ارج نهادند

اعضاء شوراي اسلامي شهر قزوين به همراه مديران شهري مقام پاسدار را در روز ولادت سومين امام شيعيان گرامي داشتند .

 

به گزارش  روابط  عمومي سازمان  فرهنگي  ورزشي شهرداري قزوين؛ همزمان با سالروز  ولادت امام حسين (ع) و روز پاسدار  رئيس و جمعي از اعضاء شوراي اسلامي شهر قزوين، شهردار ، مديران شهري و مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي منظور ارج نهادن بر مقام " پاسدار "  با سردار آبنوش و فرماندهان سپاه استان ديدار و گفت و گو  کردند.
مسعود نصرتي شهردار قزوين در اين ديدار پاسداران را داراي جايگاه و مقام خاصي در جامعه ي اسلامي دانست و اظهار کرد : اين افراد با الگو گرفتن از نگرش و زندگي امام حسين (ع) و ديگر ائمه ي اطهار وظايف خطير خود را در جامعه ي اسلامي به انجام مي رسانند.
وي ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در بعد از پيروزي انقلاب به فرمان امام خميني (ره) تشکيل شد؛ نهادي که در عمر جمهوري اسلامي ايران خدمات مهمي را براي ايران به ارمغان آورده است.
نصرتي تصريح کرد: پاسداران انقلاب اسلامي در عرصه ي جنگ تحميلي از ميهن اسلامي در کنار ديگر بسيجيان خالصانه دفاع کردند و در سالهاي بعد از جنگ نيز علاوه بر مبارزه با جنگ نرم دشمنان ، در عرصه آباداني کشور تلاش مي کنند.
سردار آبنوش فرمانده سپاه صاحب الامر ( عج ) استان قزوين نيز  در اين ديدار ضمن خوشامد گويي  و تبريک ولادت سومين امام معصوم  و گراميداشت روز  پاسدار ، پاسداران را پيروان  واقعي ولايت  فقيه دانست و بيان کرد:  اين نيروهاي  مخلص در هر عرصه  از تاريخ شکوهمند  انقلاب اسلامي در راه پيشرفت  کشورمان  قدم  برداشته اند.
وي شهداء و جانبازان را از پاسداران واقعي برشمرد وگفت: پاسداران در جنگ تحميلي با تاثير پذيري از مکتب عاشورا توانستند برعليه باطل قرار گيرند و دشمن راشکست دهند .
سردار آبنوش ياد  آور شد : امروز سپاه در تمامي عرصه هاي فرهنگي، نظامي، اجتماعي و دفاعي نقش سازنده اي را ايفا مي کند و اجازه قدرت نمايي به دشمنان نمي دهد .
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان تاکيد کرد : در حال حاضر وظيفه ي خطيري برعهده ي مسئولان نظام جمهوري اسلامي قرار دارد و آن دفاع از دستاوردها و آرمانهاي انقلاب شکوهمند ايران است.
گفتني است در پايان اين ديدار مسئولان و متوليان شهري به رسم ياد بود با هدايايي از پاسداران استان  تجليل کردند و سردار آبنوش و فرماندهان سپاه صاحب الامر (عج) استان نيز اين قدر داني را ارج نهادند.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط