یکشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۰۴

وزيري نژاد، مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري خبرداد :

آموزشهاي فرهنگ شهروندي از طريق سريال تلويزيوني به كودكان

با هدف ترويج آموزشهاي فرهنگ شهروندي در بين كودكان شهر، سازمان فرهنگي ورزشي سريال تلويزيوني براي آنان را در دست اقدام دارد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين ؛ سعيد وزيري نژاد گفت: كودكان آينده سازان ايران اسلامي محسوب مي شوند و لازم است براي اين شهروندان كوچك برنامه هاي خاصي براي افزايش اطلاعات آنان در زمينه شهر نشيني به انجام برسد.
وي ادامه داد: موضوعات آموزشي در زمينه هاي حفظ و نگهداري از فضاهاي سبز محيط زيست، مبلمان شهري، حمل و نقل و ترافيك، تفكيك زباله از مبدا و نظافت شهري و آشنايي كودكان با حقوق خود در شهر در قالب اين سريال به كودكان آموزش داده مي شود.
وزيري نژاد بيان كرد: كاركترهاي خان بابا _ به عنوان شخصيت مورد قبول كودكان _ و شادي و پويا در اين سريال به نقش پردازي مي پردازند.
اين مقام مسئول افزود: اين سريال در 20 قسمت 45 دقيقه اي تهيه شده و از اوايل مرداد ماه به صورت هفتگي از شبكه سيماي استان پخش خواهد شد .
وزيري نژاد تاكيد كرد : فرهنگ سازي به ويژه در زمينه ها ي شهري از جمله رسالت هاي سازمان فرهنگي ورزشي محسوب مي شود و اين سازمان در جهت ارتقاء اين بخش اهتمام خاصي دارد و در صدد است آموزشهاي مربوط به كودكان را به صورت مداوم در شهر پيگيري نمايد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط