پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۲۹

آريان، معاون سازمان فرهنگي- ورزشي شهرداري خبر داد:

استقبال بيش از 3000 نفري شهروندان از جنگ هاي شبانگاهي بوستان باراجين

از ابتداي تير ماه تاکنون 4 جنگ شبانگاهي در بوستان باراجين با حضور هنرمندان استاني و آحاد مردم بر پا شده و پنجمين جنگ شبانگاهي 5 شنبه (امشب) بعد از نماز مغرب و عشاء در سينما تابستانه باراجين برگزار مي شود .

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين ؛ صادق آريان افزود : اين جنگ شبانگاهي به عنوان آخرين جنگ شبانگاهي در اولين ماه تابستان محسوب مي شود و پيش از فرارسيدن ماه مبارک رمضان براي شهروندان قزويني به اجرا درمي آيد .  

وي تاکيد کرد : حدود چهار هزار نفر از شهروندان از چهار جنگ شبانگاهي برگزار شده استقبال کردند .

وي ادامه داد : هريک از جنگ هاي شبانگاهي با محتوايي خاص به اجرا درآمده است ؛ اولين جنگ شبانگاهي درباره فضيلت ماه رجب در 18 خرداد ماه و دومين جنگ با موضوع همسايه خوب من ، در 25 همين  ماه به اجرا درآمد .

آريان سومين جنگ شبانگاهي را برگزار شده در دوم تير ماه با موضوع ميلاد امام حسين (ع) و ولايت فقيه اعلام کرد و از برگزاري چهارمين جنگ شبانگاهي در 15 تير ماه و در روز ميلاد امام عصر (عج) خبر داد .

اين مقام مسئول تصريح کرد : پنجمين جنگ شبانگاهي به همت مسئولان و متوليان سازمان فرهنگي ورزشي با رويکرد حلول ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد .

وي در رابطه با ويژگي هاي کلي و برنامه هاي خاص جنگ هاي شبانگاهي توضيح داد : مولودي خواني، برگزاري مسابقات مختلف براي تمامي اقشار، تئاتر، طنز گويي، پخش موسيقي و ديگر برنامه هاي شاد و تفريحي براي شهروندان حضور پيدا کرده در سينما تابستانه اجرا مي شود .

آريان ياد آور شد : در هريک از برنامه هاي برگزار شده کارشناسان مذهبي و نيروي انتطامي صحبت هايي در رابطه با ازدواج و فرهنگ آپارتمان نشيني بيان مي کنند .

معاونت اجرايي سازمان فرهنگي ورزشي در رابطه با برگزاري مسابقات برگزار شده در جنگ هاي شبانگاهي گفت : اين مسابقات براي بچه ها، بانوان و مردان به اجرا در مي آيد و در کنار آن مسابقه پيامکي و نظرسنجي از شهروندان برگزار مي شود .

وي به استقبال شهروندان از مسابقات و برنامه هاي نظرسنجي اشاره کرد و گفت : در اولين مسابقه پيامکي و نظر سنجي 70 نفر شرکت داشتند ، روند افزايش شرکت کنندگان در اين مسابقه همچنان ادامه داشت تا اينکه در چهارمين جنگ يک هزارو 5 نفر از اين مسابقه استقبال کردند .

اين مسئول يادآور شد : در اين برنامه هاي نظرسنجي سامانه پيامکي سازمان فرهنگي ورزشي به شماره 30002525 درگير شده بود و مسابقات از طريق ويدئو پروژکتور براي تمامي خانواده ها پخش مي شد .

آريان در پايان افزود : شرايط  براي حضور حداکثري شهروندان در اين جنگ هاي شبانگاهي فراهم است  و خانواده هاي  قزويني و حتي هم استاني ها مي توانند ضمن حضور در بوستان باراجين از برنامه هاي متنوع شاد بهره ببرند . 

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط