چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۶/۰۱

توسط رئيس شوراي اسلامي شهر و شهردار قزوين صورت گرفت؛

تجليل از ابراهيم برخورداري براي حضور در مسابقات تيراندازي در المپيک 2012

رئيس و اعضاء شوراي اسلامي شهر قزوين، شهردار و مديران شهري از ابراهيم برخورداري، اولين نماينده ايران در مسابقات تيراندازي تپانچه 50 متر مردان المپيک 2012 لندن تجليل كردند.

 

رئيس و اعضاء شوراي اسلامي شهر قزوين، شهردار و مديران شهري از زحمات ابراهيم برخورداري، اولين نماينده ايران در مسابقات تيراندازي تپانچه 50 متر مردان المپيک 2012 لندن تجليل و قدراني كردند.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ مسعود نصرتي شهردار قزوين در اين  مراسم تجليل گفت: كسب سهميه حضور در مسابقات تيراندازي تپانچه 50 متر در  المپيک 2012 لندن براي اولينبار از ايران توسط ابراهيم برخورداري از شهر قزوين افتخار ديگري براي قزوين بود كه به ثبت رسيد.
نصرتي با بيان اينكه خوشحال هستيم كه ابراهيم برخورداري در المپيك 2012 براي اولين بار از ايران در رشته تيراندازي حضور داشتند به خصوص كه ايشان از كاركنان شهرداري قزوين هستند، افزود: با توجه به اينكه دوره عمر ورزشي يك ورزشكار بالاست، حضور ايشان در المپيك براي ما بسيار ارزشمند است كه توانستند در رقابت بسيار سخت و حساس حضور يابند.
 وي افزود: ما اميدواريم با توجه به عملكرد اين قهرمان، ايشان بتوانند در مسابقات بعدي المپيك در بين مدال آوران باشند.
شهردار قزوين با اظهار اينكه اميدواريم با توجه به نبود امكانات اين ورزش و تحريم‌هاي موجود براي تهيه مهمات اين رشته بتوانيم سطح اين رشته را در ايران ارتقاء دهيم، افزود: كسب مدال در المپيك، قدرت و جايگاه سياسي هر كشوري را ارتقاء مي‌دهد و كسب مدال در اين رشته مي‌تواند براي ايران بسيار مهم باشد.
اين مقام مسوول تصريح كرد: پيگير خواهيم بود كه بتوانيم امكاناتي را فراهم كنيم تا اين ورزشكار در قزوين به تمرينات بپردازد.
وي افزود: با توجه به اينكه سهميه حضور در المپيك در رشته تيراندازي براي اولين بار توسط ورزشكار قزويني كسب شده است اميدواريم بتوانيم مركزيت اين رشته را در قزوين پايه گذاري كنيم.
ابراهيم برخورداري، نماينده ايران در مسابقات تيراندازي تپانچه 50 متر در المپيك 2012 لندن با کسب رده بيست و هفتم نيز گفت: بنده در تيراندازي براي اولين بار در سال 2011در مسابقات جهاني مونيخ شركت كردم كه در اين مسابقات توانستم سهميه حضور در المپيك 2012 در لندن را براي اولين بار از ايران كسب كنم.
وي با بيان اينكه با مشكلات زيادي در تمرين براي حضور در المپيك مواجه شدم، افزود: حضور در مسابقات المپيك براي من يك آرزو بود كه توانستم به اين آرزو برسم و در بين 44نفر در المپيك به رقابت پرداختم كه ميزان اختلاف امتيازها بسيار كم بود.
برخورداري با تشريح مشكلات حضور در المپيك و تاثير تحريم‌ در تهيه مهمات اين ورزش بيان كرد: من قبل از حضور در المپيك ركورد امتياز 550 در 50متري را كسب كرده بودم كه در المپيك توانستم امتياز 552 را كسب كنم و اين براي من يك موفقيت بود.
وي اظهار اميدواري كرد: شرايط به گونه‌اي فراهم شود كه بتوانم تمرينات خود را در قزوين ادامه دهم چراكه رفت و برگشت به تهران براي تمرين برايم سخت بود.
برخورداري اضافه كرد: در قزوين هيچ گونه امكاناتي براي تمرين تيراندازي وجود ندارد و اميدوارم با حمايت مسوولان بتوانيم بستر اين كار را در شهر قزوين فراهم كنيم.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط