دوشنبه ۱۳۹۱/۰۶/۲۰

مدير حوزه ورزش سازمان فرهنگي ورزشي خبرداد:

استقبال2000 نفري شهروندان از همايش و مسابقات ورزشي محلات قزوين

اولين همايش و مسابقات ورزشي محلات مرکز استان، با شرکت 2000 نفر از شهروندان به کار خود پايان داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين ؛ سيد علي فخار با اعلام اين خبر افزود : همايش و مسابقات ورزشي محلات قزوين از هشتم تا 16 شهريور ماه در 6 نقطه از شهر به صورت همزمان برپاشد.

وي تصريح کرد: يکهزار نفر از شهروندان درهمايشهاي ورزشي و يکهزار نفر در مسابقات محلات شرکت کردند.

اين مسئول از برگزاري سه همايش اسکيت، دوچرخه سواري و دوميداني در جشنواره روز قزوين خبر داد و بيان کرد:شرکت کنندگان همايش اسکيت در7 بخش پارک تا پارک ، خياباني ،مادران و دختران، پداران و پسران،خردسالان، عبور از مانع و حرکات نمايشي و مهارتي بايکديگر به رقابت پرداختند.

فخار افزود : همايش دوچرخه سواري نيز در 5 بخش به صورت جداگانه به اجرا درآمد.

مدير ورزش سازمان فرهنگي ورزشي در رابطه با برگزاري همايش دوميداني بيان کرد:اين همايش به شرکت کنندگان اين فرصت را داد که در رشته دو امدادي 100*4 متر ،پرش100متر و امدادي، دو همگاني آزاد، همايش پياده روي بانوان و دو پارک تاپارک و پدران و پسران با يکديگر به رقابت بپردازند.

وي يادآور شد : به تمامي يکهزار شرکت کننده در همايش هاي نامبرده لوح يادبود اهداء شد و از سويي نفرات اول تا سوم اين مسابقات به صورت ويژه مورد تقدير قرار گرفتند.

اين مسئول همچنين در رابطه با نتايج برگزاري مسابقات فوتسال نوجوانان ، فوتبال نونهالان و واليبال  جوانان ، گزارشي ارائه داد.

فخار تاکيد کرد: هريک از تيم هاي شرکت کننده در اين مسابقات علاوه بر اينکه داراي يک اسم بودند معرفي کننده ي يکي از مفاخر و بزرگان شهر قزوين نيز بودند.

وي بيان کرد: در فوتسال نوجوانان 40 تيم شرکت کرده بودند که، تيم بيمه حديث(ميرعماد قزويني) به مقام اول ، تيم منتظران ظهور(شهيد بابايي) به  مقام دوم و تيم کانون تخصصي_الف_(عبيد زاکاني) به مقام سوم دست يافتند.

مدير حوزه ورزش سازمان فرهنگي ورزشي گفت : تيم کانون تخصصي_ب_ (عارف قزويني) نيز به عنوان تيم با اخلاق اين بخش انتخاب شد.

فخار در رابطه با مسابقات فوتبال نونهالان افزود: در اين بخش به ترتيب  تيم هاي شهيد نجفي(شهيد ثالث) ، ايران(نسيم شمال)و کانون تخصصي(علي اکبر ابوترابي) رتبه هاي اول تا سوم را از آن خود کردند.

فخار گفت : تيم فوتباليست ها (حمدا... مستوفي) نيز در اين بخش کاپ اخلاق را از آن خود کرد.

اين مسئول در رابطه با رقابتهاي واليبال جوانان يادآور شد: در اين بخش 20 تيم شرکت کرده بودند که تيم شهيد قاقازاني (شهيد رجايي) به مقام اول رسيدو تيمهاي يادگار امام (عماد الکتاب سيفي قزويني) و شهيد سعيدي (دهخدا) دوم و سوم شدند و تيم المهدي (آيت ا...سامت)نيز به عنوان تيم با اخلاق معرفي شد.

وي در پايان تاکيد کرد : سالن ورزشي کوثر ، چمن مصنوعي ميلاد و کانون رشد فوتبال نوجوانان ، بوستان معلم و بانوان ، پيست ورزشي سپهر و بلوار پرستار از جمله مکانهايي بودند که اين مسابقات درآنها به اجرا درآمد.

پايان پيام

تصاویر مرتبط