شنبه ۱۳۹۱/۰۷/۱۵

وزيري نژاد، مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي خبر داد:

راه اندازي سيستم مديريت استعداد فردي در مراکز سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري

مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي تقدير از از نخبگان و افتخارآفرينان قزوين را از وظايف مهم مسئولان شهري برشمرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ سعيد وزيري نژاد در ديدار رئيس و اعضاء شوراي اسلامي شهر و مديران شهري قزوين با عليرضا فرهادي دارنده مدال نقره بيست و چهارمين المپياد جهاني کامپيوتر اظهار کرد: تقدير و تشکر از افتخارآفرينان شهرمان از وظايف مهم و اصلي ما مسئولان شهري است.

وي با بيان اينکه انسانها محور توسعه يافتگي در کشورها هستند گفت : با هدف پرورش استعدادهاي برتر و نخبه در شهرمان سيستم مديريت استعداد فردي در فرهنگسراها و خانه هاي فرهنگ سازمان فرهنگي ورزشي راه اندازي خواهد شد .

وزيري نژاد ادامه داد: طبق تفاهم نامه اي با بخش خصوصي که در اين رابطه به فعاليت پرداخته است قصد داريم از توان آموزشي و تخصصي آنها بهره ببريم و از فضاي تبليغاتي شهر نيز استفاده کنيم.

اين مقام مسئول همچنين از ورود شورا وشهرداري قزوين به حوزه تربيت نيروهاي متخصص در مراکز آموزش عالي خبر داد وافزود : اين هدف تا مقطع دکترا ادامه خواهد يافت و سازمان فرهنگي ورزشي در اهداف و چشم انداز خود اين مهم را تدوين کرده است.

اين مقام مسئول از برقراي ارتباط با مراکز و دانشگاههاي برتر کشور همچون صنعتي شريف براي تحقق اهداف علمي شهر و شهرداري قزوين خبرداد.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط