یکشنبه ۱۳۹۱/۰۹/۱۹

وزيري نژاد، مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري:

برگزاري مسابقات واليبال موجب وفاق شهرداري هاي استان قزوين شد

همزمان با برگزاري مراسم اختتاميه اولين دوره مسابقات واليبال شهرداري ها و سازمانهاي وابسته استان، تيم هاي برتر اين دوره از مسابقات معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛سعيد وزيري نژاد در آيين اختتاميه ي اولين دوره مسابقات واليبال شهرداري ها و سازمانهاي تابعه ي استان قزوين در سخناني اظهار داشت:ترويج و توسعه ي امر ورزش و جذب مخاطب حداکثري در اين بخش از چشم اندازها و برنامه هاي اصلي سازمان فرهنگي ورزشي محسوب مي شود.

وي با اشاره به سياست هاي شوراي اسلامي شهرو شهرداري قزوين درامر توسعه ي ورزش ادامه داد:توانايي بالاي شهرداري در حوزه ي اعتبارات و بهره مندي از پتانسيل هاي بالقوه موجب شد به ورزش قهرماني نيز ورود پيدا کنيم.

اين مقام مسئول افزود: در راستاي اين هدف مي توان به افتخارات باشگاه کاسپين و راه يافتن تيم فوتسال اين باشگاه به ليگ برتر فوتسال کشور اشاره کرد.

وي در ادامه مسابقات واليبال شهرداري ها و سازمان هاي تابعه استان را يکي از برنامه هاي قابل تحسين برشمرد و بر تداوم اين گونه اقدامات تاکيد کرد و گفت:با توجه به اينکه اولين دوره اين مسابقات برگزار شداما از استقبال خوبي برخوردار بود و 15 تيم از کل شهرداري هاي استان و مجموعه مديريت شهري قزوين حضور يافته بودند.

وزيري نژاد افزود: با برگزاري اين مسابقات وفاق و همدلي خاصي بين شهرداري هاي استان حاصل شد که ستودني است.

وي با اشاره به نتايج مسابقات بيان کرد: دراين دوره از مسابقات، 15 تيم شرکت کننده با يکديگر به رقابت پرداختند که در پايان تيم سازمان پارکها و فضاي سبز شهرداري قزوين به مقام اول، تيم شهرداري مرکز به مقام دوم و تيم سازمان آتش نشاني وخدمات ايمني شهرداري قزوين به مقام سوم دست يافتند و کاپ اخلاق اين مسابقات به تيم شهرداري محمديه اهداء شد.

گفتني است، حضور تيم هايي شامل شهرداري الوند، بوئين زهراو محمودآباد در اين مسابقات قابل تقدير و توجه بود.

لازم به ذکر است در پايان مراسم اختتاميه از تيم هاي برتر تجليل شدو نيز از شش نفراز پيشکسوتان ورزش واليبال استان تجليل به عمل آمد.

پايان پيام  

تصاویر مرتبط