چهارشنبه ۱۳۹۱/۱۱/۱۸

وزيري نژاد، مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين:

اجلاس معاونين فرهنگي واجتماعي کلانشهرها با هدف اتحاد شهرداريها

بيست و ششمين اجلاس معاونين فرهنگي واجتماعي کلانشهرهانيز با هدف يکپارچه سازي امور فرهنگي در شهرداري هاي کشور در زاهدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ سعيد وزيري نژاد با بيان اينکه بيست و ششمين اجلاس معاونين فرهنگي واجتماعي کلانشهرها و مراکز استانها چهارم و پنجم بهمن ماه به ميزباني شهرداري زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: اجلاس هاي معاونين فرهنگي و اجتماعي کلانشهرها و مراکز استانها در طول سال به صورت سلسله وار در تمامي شهرهاي کشور برگزار مي شود.

وي در ادامه با بيان اينکه سند مربوط به کتاب و کتابخواني در شهرها و سبک زندگي در اين اجلاس مورد بررسي قرار گرفت، افزود:همچنين در اين اجلاس بررسي توسعه ي فعاليت هاي قرآني و نقش جوانان دراداره بهتر شهرها و کلانشهرها در دستورکار قرار گرفت.

اين مقام مسئول از تصويب اين طرح ها دراجلاس بعدي که همزمان با 10 اسفند ماه در شهرقم برگزار خواهد شد خبر داد.

وزيري نژاد تصريح کرد: در اين اجلاس سردار افشار قائم مقام وزير کشور در امور اجتماعي و فرهنگي ميهمان ويژه بود که با حضور وي تبادل نظر در رابطه با حل مشکل سکونت گاههاي غير رسمي و کاهش آسيب  هاي اجتماعي در دستور کار قرار گرفت و نيز مقرر شد شهرهايي که با اين معضلات مواجه هستند براي حل مشکلات، از توان شهرهاي بزرگتر استفاده نمايند.

وي يادآور شد : خرداد ماه سال جاري بيست و چهارمين اجلاس کلانشهرها به ميزباني سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين وبيست و پنجمين اجلاس به ميزباني شهر سمنان در آبان ماه برگزار شد.

پايان پيام

 

 

تصاویر مرتبط