چهارشنبه ۱۳۹۱/۱۱/۱۸

وزيري نژاد، مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي:

نقش نگاره هاي فجر مفاهيم والاي انقلاب را به تصوير مي کشد

هنرمندان مفاهيم ارزشي انقلاب اسلامي ايران را با زبان هنر براي مخاطبين بازگو مي کنند.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ سعيد وزيري نژاد افزود:کارگاه نقاشي وگرافيک نقش نگاره هاي فجر با موضوع پيروزي انقلاب اسلامي ايران فرصت مغتنمي است تا هنرمندان استان گرد هم جمع شوند ونسبت به خلق آثار نقاشي، طراحي و پوستر همت گمارند.

وي ادامه داد:با اينکه جوانان و نوجوانان امروزي در دوران قبل از پيروزي انقلاب حضور نداشتند ولي آثاري که خلق کردند نشان مي دهد مفاهيم و ارزشهاي انقلاب اسلامي به درستي به آنها آموزش داده شده و يا خود در کسب اطلاعات بيشتر همت والايي به خرج داده اند.

وزيري نژاد يادآور شد: يکي از جنبه هاي مثبت اين کارگاه تبادل اطلاعات هنرمندان شرکت کننده با يکديگر است و در کنار اين، از دانش استادان برجسته شهر نيز بهره مند خواهند شد.

اين مقام مسئول با تاکيد بر اينکه استفاده از توان و تخصص هنرمندان هنرهاي تجسمي در ساماندهي امور تبليغات شهري يک ضرورت است، ادامه داد: تنها نبايد آثار خلق شده از سوي هنرمندان در گالري ها به نمايش گذاشته شود.

وي افزود: بهره مندي از جنبه هاي زيبايي شناختي آثار هنرمندان در بخش هاي مختلف مديريت شهري و از همه مهمتر احياي فرهنگ و تاريخ کهن شهر قزوين از ديگر اهداف مسئولان از برگزاري برنامه هاي اينچنيني است.

وي خبر داد: 70 هنرمند نقاش و گرافيست از استان در اين کارگاه آموزشي گردهم جمع شدند تا نسبت به خلق آثار هنري با موضوع انقلاب همت گماشته با شند تا آثار آنان از 17 بهمن ماه به مدت يک هفته در گالري فرهنگسراي بانو حضرت زهرا(س) به نمايش درآيد.

گفتني است، در مراسمي همزمان با 17 بهمن ماه از نفرات برتر تجليل مي شود.

پايان پيام      

  

تصاویر مرتبط