سه‌شنبه ۱۳۹۱/۱۲/۰۱

آريان، معاونت سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين:

همايش "بصيرت خانواده" با هدف ترويج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه برگزار شد

همايش "بصيرت خانواده" در راستاي برگزاري سلسله برنامه هاي سازمان فرهنگي ورزشي در حوزه عفاف و حجاب برگزار شد.

معاونت سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين گفت: همايش"بصيرت خانواده ها" همزمان با  بهمن ماه درسالن آمفي تئاتر فرهنگسراي بانو حضرت زهرا(س) و با استقبال پرشور شهروندان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ صادق آريان ضمن اعلام خبر فوق افزود: اين همايش در راستاي برگزاري سلسله همايشهاي حوزه ي عفاف و حجاب سازمان فرهنگي ورزشي در هفته ي گذشته با حضور کارشناسان مختلف استاني و کشوري برگزار شد.

وي تصريح کرد: در اين همايش دکترسيد حسين اميدياني عضو انجمن نجوم ايران و از شاگردان پروفسور حسابي ضمن تشريح فيلمي بنام "راز" در رابطه با جايگاه انسان در زمين و موقعيتي که ضمن زندگي در ديگر سيارات و کهکشانها خواهد داشت صحبت کرد.

وي ادامه داد: اين استاد برجسته سپس با استناد به آيات و روايات قرآني بر صحبتهاي علمي بيان شده از سوي خود تاکيد نمود واز سويي نحوه ي يک زندگي آگاهانه و با بصيرت در دنياي امروزي را تشريح کرد.

آريان يادآور شد: استاد طهماسبي از مدرسين حوزه ي علميه ي قم و استاد دانشگاه به همراه دکتر آکفي از استادان دانشگاه نيزازديگر کارشناسان اين همايش بودند که مطالب مفيدي را در رابطه با مشاوره، تربيت و روانشناسي بيان نمودند.

اين مقام مسئول افزود: دکتر قنبرلو استاد دانشگاه نيز دررابطه با موضوع عفاف و حجاب در خانواده و جامعه مطالبي را براي مخاطبين بيان کرد.

وي گفت: مشارکت سازمان فرهنگي ورزشي و صنايع دفاع و پشتيباني شهيد شفيع زاده به انجام رسيد.

گفتني است در همايش بصيرت خانواده ها که در سه بخش برپا شد، دانشجويان، جوانان و به خصوص خانواده ها حضور پررنگ و چشمگيري داشتند.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط