سه‌شنبه ۱۳۹۱/۱۲/۰۱

فخار، مدير ورزش سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين:

نتايج مسابقات سه گانه شهرداري قزوين اعلام شد

نتايج مسابقات سه گانه شهرداري قزوين در بخشهاي تيراندازي، دارت و شنا اعلام شد.

مدير ورزش سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين ضمن اطلاع رساني از اعلام نتايج مسابقات سه گانه(تيراندازي، دارت، شنا) گفت: برگزاري اين مسابقات درايام گراميداشت دهه ي فجر فرصتي بود تا 100 نفر از کارمندان شهرداري قزوين دراين رقابتها شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ سيد علي فخار افزود: سي و چارمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران در بهمن سال 91 فرصتي بود تا نسبت به برگزاري اين مسابقات در دو بخش بانوان ومردان اقدام کنيم.

وي افزود: سعي کرديم رشته هاي ورزشي را انتخاب کنيم که اغلب کارمندان نسبت به انجام آنها مهارتي حداقل نسبي داشته باشند.

اين مقام مسئول با بيان اينکه شرکت کنندگان در قالب 14تيم در مسابقات سه گانه شرکت داشتند يادآور شد: به ترتيب ازرشته هاي ورزشي تيراندازي، دارت و شنا استقبال شده بود که 70 نفر از شرکت کنندگان را مردان و 30 نفر را از بانوان تشکيل مي دادند.

فخار در رابطه با نتايج مسابقات يادآور شد: با توجه به اينکه تعداد مردان شرکت کننده در مسابقات بيشتر از بانوان بود مسابقات سه گانه به صورت متمرکز در بخش مردان برگزار شد به طوريکه در بخش انفرادي ابراهيم برخورداري از سازمان فرهنگي ورزشي به مقام اول دست يافت.

وي افزود: حسين مبارک آبادي و رضاشيخلر از سازمان آتش نشاني به ترتيب مقامهاي دوم و سوم را ازآن خود ساختند؛ همچنين جليل منصوري از سازمان نوسازي و بهسازي چهارم شد.

اين مقام مسئول در رابطه با نتايج تيمي مسابقات سه گانه در بخش مردان يادآور شد: سازمانهاي آتش نشاني، فرهنگي ورزشي عمران و مديريت پسماند رتبه هاي اول تا چهارم را بدست آوردند.

مدير ورزش سازمان فرهنگي ورزشي در رابطه با نتايج مسابقات شنا در بخش بانوان خبرداد: مريم السادات سيد ربي، ليلا صفري و مژگان رجبعلي از سازمان آمار، شهرداري منطقه سه و شهرداري مرکز به رتبه هاي اول تا سوم نائل آمدند.

وي يادآور شد: در بخش تيراندازي عفت اکبرزاده و مهتاب محمدي از سازمان فرهنگي ورزشي مقامهاي اول سازمان فرهنگي ورزشي و زينب محمدي از شهرداري مرکز سوم شدند.

اين مقام مسئول در پايان در رابطه با نتايج مسابقات دارت بانوان اضافه کرد: مژگان رجبعلي، سمانه مفيدي و عفت اکبرزاده از شهرداري مرکز، سازمان آتش نشاني و سازمان فرهنگي ورزشي مقامهاي اول تا سوم را از آن خود ساختند.

پايان پيام    

تصاویر مرتبط