دوشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۳۰

مدير مراکز آموزشي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين خبرداد:

ميزباني فرهنگسراي بانو از نمايشگاه"من نقاشي را دوست دارم"

نمايشگاه نقاشي گروهي کودکان در فرهنگسراي بانوحضرت زهرا(س) تا اول خرداد ماه برپاست.

 مدير مراکز آموزشي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين از به نمايش گذاشته شدن 150 اثر نقاشي گروهي 20 کودک ونوجوان شهر، در فرهنگسراي بانو حضرت زهرا(س) خبرداد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ حميد نيرومند افزود: نگارخانه فرهنگسراي بانوحضرت زهرا(س) در سال جاري نيز در راستاي تحقق برنامه ها و اهداف فرهنگي و هنري شهر به فعاليت مي پردازد.

وي يادآورشد: نمايشگاه "من نقاشي را دوست دارم" چهارمين نمايشگاهي است که طي سال جاري در فرهنگسراي بانوبه فعاليت مي پردازد.

سپيده سيد موسوي مدير آموزشگاه نقشينه نوين نيز در مراسم افتتاح اين نمايشگاه توضيح داد: نقاشي هاي کودکان و نوجوانان چهار تا 13 سال هنرجوي آموزشگاه نقشينه نوين، به همراه نقاشي مربيان آنها در اين فرصت در معرض ديد عموم قرار گرفته است.

وي افزود: نقاشي ها با تکنيک هاي مداد رنگي، گواش، آبرنگ و پاستل کشيده شده و علاوه بر اين20 کارحجمي و کاردستي از آنان که با استفاده از مواد دورريختني ، مقوا ، کاغذ و گل درست شده اند، در اين فرصت به نمايش درآمدند.

موسوي در ادامه با تأکيد بر اينکه اين نمايشگاه حاصل تلاش وموفقيت هنرجويان و به ويژه مربيان آنهاست، تصريح کرد: فراهم آوردن شرايط و فضاسازي هاي مربوطه در نگارخانه فرهنگسراي بانو براي به نمايش گذاشته شدن اين آثار، اقدام ارزشمندي است که جا دارد از مسئولان سازمان فرهنگي ورزشي تشکر کنم.

گفتني است، نمايشگاه"من نقاشي را دوست دارم" از 28 ارديبهشت تا اول خرداد ماه از ساعت9صبح تا13 و 17عصر تا 20 براي بازديد علاقه مندان داير است.  

    پايان پيام

تصاویر مرتبط