شنبه ۱۳۹۲/۰۶/۰۹

همزمان با 8 شهريور ماه تحقق يافت

مشارکت پرشور شهروندان قزويني در همايش پياده روي روز قزوين

قزويني ها بار ديگر در شهريور سال 92 و مصادف با جشنواره روز قزوين درحالي چهار کيلومتر مسير دانشگاه آزاد تا سينما تابسانه بوستان باراجين را پياده طي کردند که اين حرکت مهم از شبکه 3 سيما به صورت زنده پخش شد.

مجدآرا:قزوين همچنان پايتخت پياده روي جهان

علي مجد آرا رئيس فدراسيون ورزشهاي همگاني کشور در مراسم پاياني اين همايش گفت: قزويني ها بازهم افتخار پايتخت پياده روي جهان را براي شهر خود به ارمغان آوردند چراکه همچون سالهاي گذشته از ورزش همگاني استقبال کردند.

وي افزود:در نگاه فدراسيون جهاني ورزشهاي همگاني قزوين همچنان در صدر قرار دارد.

وي با اشاره به تأثير ورزش در نشاط و شادابي جامعه عنوان کرد: رفع کسالت و خمودگي و افزايش ضريب هوشي جامعه از ديگر نتايج برگزاري همايشهاي پياده روي است.

داوود محمدي: قزوين در ورزش نيز حرفي براي گفتن دارد

در ادامه ي مراسم داوود محمدي نماينده مردم قزوين در خانه ملت گفت: شهر متمدن قزوين در کنار اينکه در حوزه هاي مختلف فرهنگي و شهري در ايران و جهان حرفي براي گفتن دارد، در بخش ورزش و به ويژه ورزش همگاني نيز شاخص است.

وي ادامه داد: توسعه ي امر ورزش در اين خطه نيازمند مشارکت مردم و مسئولان است و استقبال گسترده شهروندان از اينگونه برنامه ها نشاندهنده ي آمادي کامل آنان در افزايش تعداد ورزشکاران است.

شهردار: توسعه ورزش از برنامه هاي سالانه شهرداري قزوين

مسعود نصرتي شهردار قزوين نيز در سخناني از شهروندان به خاطر مشارکت پرشور در همايش پياده روي روز قزوين تشکر کرد.

وي شهرداري قزوين را متولي اصلي توسعه ي ورزش همگاني اعلام کرد و گفت: سازمان فرهنگي ورزشي که مجري اجراي اين برنامه ها در قزوين است در طول سال شرايط نشاط مردم را فراهم مي آورد.

شهردار در ادامه با اشاره به ديگر برنامه هاي روز قزوين از اجلاس جهاني شهر اسلامي به عنوان شاخص ترين آنها در راستاي معرفي پتانسيلهاي قزوين به مردم جهان ياد کرد.

**

در ادامه ي مراسم طاهرخاني معاون سياسي و امنيتي استاندار و حق شناس مدير کل ورزش و جوانان صحبتهاي خود را بيان کردند و حضور مردم در همايش پياده روي را ستودني دانستند.

در اين مراسم برنامه هاي ورزشي زيادي براي شهروندان به اجرا درآمد و ضمن انجام مراسم قرعه کشي يک دستگاه پرايد، 10 کمک هزينه سفر به خانه خدا و 5 کمک هزينه سفر به کربلا مشخص شدند و از سويي مسئولان شرکت کننده به تعداد جوايز افزودند و برنده يک دستگاه خودرو سواري نازنين باروقي 12 ساله از قزوين بود.

گفتني است شهرداري قزوين و سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين در برگزاري همايش پياده روي خانواده در کنار ديگر دستگاههاي متولي نقش مؤثري را ايفا کرده است.

پايان پيام

  

تصاویر مرتبط