شنبه ۱۳۹۲/۰۷/۰۶

سردار کشمرزي، فرمانده مرکز کنترل سپاه:

نظام اسلامي به شهدا و ايثارگران افتخار مي کند

افتخار نظام اسلامي به شهدا و ايثارگران و صبر خانواده هاي آنان است.دفاع مقدس و جنگ با رژيم بعثي همچون دانشگاهي بود که نخبه هاي زيادي را تحويل جامعه داد.

 

سردار ابولفضل کشمرزي از فرماندهان دفاع مقدس گفت: افتخار نظام اسلامي به شهدا و ايثارگران و صبر خانواده هاي آنان است.
وي در آيين تجليل از جانباران قطع نخايي شهر و جانبازان شهرداري و رزمندگان ايثارگران شهرداري قزوين در حياط سعديه مجموعه فرهنگي – تاريخي سعد السطنه قزوين در پنجمين روز از هفته دفاع مقدس که به نام "روز تجليل از ايثارگران و جانبازان دفاع مقدس" نام گزاري شده است گفت: دفاع مقدس و جنگ با رژيم بعثي همچون دانشگاهي بود که نخبه هاي زيادي را تحويل جامعه داد.
وي با تقدير از شهردار قزوين و اعضاي شوراي اسلامي شهر قزوين و مدير عامل سازمان فرهنگي -ورزشي و مسوول امور ايثارگران شهرداري قزوين براي برگزاري جشن دفاع مقدس افزود: برگزاري برنامه هاي گراميداشت هفته دفاع مقدس فرصت مغتمي براي انعکاس رشادت هاي دلاورمردان بي ادعاي اين سرزمين است.
اين فرمانده جنگ گفت: ما بايد اين ايام را جشن بگيريم چرا که جوانان و مردان اين مرز و بوم توانستند در مقابل دشمن تا دندان مسلح و با امکانات پيروز شوند و در نهايت شرق و غرب در مقابل اراده ملت ايران متحير شد.
وي توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار را رمز موفقيت رزمندگان اسلام در جبهه هاي جنگ دانست و افزود: جبهه ها مظهر انسان سازي و دانشگاه بودند و بايد براي مکتوب سازي تاريخ و خاطرات جنک و بيان رشادت هاي به صورت مکتوب تلاش کرد.
گفتني است؛ در اين مراسم که به همت امور ايثارگران شهرداري و سازمان فرهنگي– ورزشي شهرداري قزوين برگزار شد گروه کر سرود مرکز موسيقي سازمان فرهنگي– ورزشي شهرداري برنامه هايي متنوع اجرا کردند و ذکر خاطره اي از سوي حسين فريدي از رزمندگان دفاع مقدس براي حاضرين ارايه شد و کليپ موسيقي از زندگي جانبازان شيميايي ارايه شد.
 در پايان اين مراسم با اهداي لوح يادبود و هدايايي از جانبازان قطع نخايي شهر، جانبازان و ايثارگران شهرداري تقدير شد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط