دوشنبه ۱۳۹۲/۰۸/۰۶

در مهر 92 صورت گرفت؛

انعكاس هزار و 437 خبر از شهرداري قزوين در رسانه‌ها

خبرگزاري فارس، روزنامه‌هاي محلي ولايت، ضميمه روزنامه همشهري قزوين و روزنامه سراسري رسالت در انعكاس اخبار در مهرماه 92 بيشترين همكاري را با مجموعه مديريت شهري قزوين داشتند.

 

با همكاري رسانه‌ها در مهرماه سال جاري هزار و 437 خبر از شهرداري قزوين و سازمان‌هاي وابسته در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي در گستره استاني و كشوري انعكاس يافته است.
به گزارش واحد اطلاع‌رساني و ارتباطات رسانه‌اي اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ با توجه به افزايش همکاري رسانه‌هاي گروهي جهت انعکاس اخبار، انعكاس خبر در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي استاني و كشوري در مهر ماه 92 نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو برابر افزايش يافته است.
بر اساس اين گزارش؛ در مهر ماه سال جاري هزار و 437 خبر، گزارش توليدي و پوششي در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي استاني و كشوري انعكاس يافته است كه خبرگزاري فارس با انعکاس 229، خبرگزاري ايرنا با 100 و خبرگزاري مهر با 91 به ترتيب بيشترين همکاري را در مهر ماه سال جاري با مجموعه شهرداري قزوين و سازمان‌هاي وابسته در انعکاس اخبار و اطلاع رساني از آخرين اقدامات مديريت شهري داشتند.
در اين گزارش آمده است؛ در بين رسانه‌هاي مکتوب محلي، روزنامه ولايت با 91 خبر، هفته نامه حديث با 32 و هفته نامه مينودر با 19 خبر بيشترين همکاري را در اطلاع رساني با شهرداري قزوين در همين مدت داشتند.
بر پايه اين گزارش؛ در بين رسانه‌هاي مکتوب سراسري ضميمه هفتگي روزنامه همشهري با انعكاس 31 خبر، ضميمه روزنامه ايران با 19 خبر و ضميمه روزنامه جام جم با 3 خبر بيشترين همكاري را با اين مجموعه در  مهر ماه سال جاري داشتند.
به گزارش واحد اطلاع‌رساني و ارتباطات رسانه‌اي اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ در بين رسانه‌هاي مکتوب سراسري روزنامه رسالت با 34 خبر و روزنامه کاروکارگر و مزايده و مناقصه با 12خبر و روزنامه تابناک با 6 خبر به ترتيب بيشترين همكاري را با شهرداري قزوين در مهر ماه سال جاري با اين مجموعه داشتند.  
انعکاس 8هزار و 797 خبر در هفت ماه اول سال جاري
در اين گزارش آمده است؛ در هفت ماه اول سال جاري 8هزار و 797 خبر در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي در گستره استاني و كشوري انعكاس يافته است،
 در اين گزارش آمده است؛ خبرگزاري فارس با هزار و 311 خبر، خبرگزاري ايرنا با 752 خبر، خبرگزاري مهر با 605خبر، خبرگزاري ايلنا با 352خبر، خبرگزاري برنا با 136خبر، خبرگزاري ايسنا با 104خبر، سايت خبري صبح قزوين با 98خبر، خبرگزاري موج با 95خبر، باشگاه خبرنگاران با 71خبر، سايت خبري مزايده و مناقصه با 70خبر،خبرگزاري شبستان با 62 خبر، واحد مرکري خبر با 31 خبر، سايت خبري تين نيور با 28 خبر، خبرگزاري ايکنا با 14خبر، خبرگزاري تسنيم با 11خبر، سايت خبري خراسان و خبرگزاري آريا با 8خبر، سايت خبري الف و شاخص نيوز با 6خبر و ساير رسانه‌هاي مجازي با 342 خبر بيشترين همکاري را با اين مجموعه در هفت ماه اول سال جاري داشتند.
بر اساس اين گزارش؛ در بين رسانه‌هاي مکتوب سراسري و ضميمه‌هاي آن در اين مدت همچنين ضميمه روزنامه همشهري با 275خبر، روزنامه رسالت با 172خبر، ضميمه روزنامه ايران با 113خبر،  ضميمه روزنامه جام جم با 34خبر، روزنامه مزايده و مناقصه با 31 خبر، دنياي اقتصاد با 23خبر، روزنامه اطلاعات با 21خبر، روزنامه کار و کارگر با 16خبر، ضميمه روزنامه فرهيختگان با 12خبر، روزنامه هدف و اقتصاد با 12خبر، روزنامه جمهوري اسلامي با 10خبر، روزنامه جوان با 8خبر، سايه تهران با 7خبر، روزنامه ابتکار با 6خبر،  روزنامه جهان اقتصاد با 4خبر، روزنامه خورشيد با 4خبر و روزنامه آرمان روابط عمومي با يک خبر با اين مجموعه همکاري داشتند.  
در اين گزارش آمده است؛ در بين رسانه‌هاي مکتوب محلي روزنامه ولايت با 620خبر، هفته‌نامه حديث با 108خبر، هفته‌نامه مينودر با 82خبر، هفته نامه افق آينده با 60 خبر، هفته نامه پگاه ميهن با 47خبر، هفته نامه رايحه مهر با 33خبر، هفته نامه فروردين امروز با 29خبر،   دو هفته نامه آواي تات با 26خبر، دو هفته نامه مشکات بصيرت 20خبر، هفته نامه تابان با 20خبر، هفته نامه انديشه زلال با 16خبر، هفته نامه خبر ورزشي با 7خبر، هفته نامه تاک قزوين با 6خبر،دو هفته نامه مادران و دختران با 4خبر، دو هفته نامه نبرد ورزشي با چهار خبر، دو هفته نامه مينوي خرد با 4خبر، دو هفته نامه اميد البرز با 3خبر و متفرقه با 2خبر با اين مجموعه همکاري داشتند.
اين گزارش مي‌افزايد؛ با تشكر از همکاري رسانه‌هاي استاني و کشوري اعم از مکتوب و مجازي در امر اطلاع رساني و پوشش اخبار افزود: همکاري رسانه‌ها با مديريت شهري و انعکاس اخبار فعاليت ها و رويدادها باعث مي‌شود، شهرداري قزوين در انجام ماموريت‌هاي محوله در مسير توسعه و تحول روزافزون شهر موفق‌تر عمل کند و مردم نيز همراهي قابل ملاحظه اي با شهرداري داشته باشند.
 پايان پيام
 

 

تصاویر مرتبط