چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۰۴

به مناسبت دهه کرامت انجام می شود؛

برگزاری بیست و یکمین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین

درافشانی،معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت:به مناسبت دهه کرامت، بیست و یکمین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین، درافشانی با اعلام این خبر افزود: طبق هماهنگی انجام شده به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با مدیران مهدهای قرآن به دلیل جلوگیری از تجمع در سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین،داوران در مهدهای قرآن حضور یافته و داوری در محل کلاس های حافظان قرآن کریم برگزار می گردد.

وی اضافه کرد: این دوره از طرح تجلیل از حافظان از از سوم الی 13 تیرماه سالجاری برگزار خواهد شد.

درافشانی اظهار کرد: هزار حافظ قرآن در قالب دو هزار جزء قرآن کریم در بیست و یکمین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن  از سوی داوران برجسته در دو نوبت صبح و بعدازظهر داوری خواهند شد.

این مقام مسئول، توسعه و گسترش فعالیت‌های قرآنی،ترویج و تبلیغ فرهنگ قرآنی و نهادینه کردن آموزه‌های قرآنی را از اهداف برگزاری بیست و یکمین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین ذکر کرد.

وی در پایان اظهار کرد: بیست و یکمین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن در رده‌های سنی مختلف و در دو بخش خواهران و برادران برگزار می شود.

پایان پیام 

تصاویر مرتبط