سه‌شنبه ۱۳۹۲/۰۸/۱۴

نصرتي، شهردار قزوين:

بازنشستگان امروز همان تلاشگران بي ادعاي ديروز هستند

شهرداري ها با ادعاي يک نهاد اجتماعي بايد از ديدگاه ها و نظرات بازنشستگان در حوزه مديريت شهري بهره برداري کند.

 

شهردار قزوين گفت: شهرداري ها با ادعاي يک نهاد اجتماعي بايد از ديدگاه ها و نظرات بازنشستگان در حوزه مديريت شهري بهره برداري کند.
مسعود نصرتي در اولين آيين تجليل از کارمندان بازنشسته شهرداري قزوين و سازمان هاي وابسته که با حضور رئيس و نائب رئيس و برخي از اعضاي شوراي اسلامي شهر و جمعي از مديران مجموعه شهرداري در سالن اجتماعات فرهنگسراي بانو سازمان فرهنگي – ورزسي شهرداري قزوين برگزار شد، افزود: بازنشستگان امروز همان تلاشگران بي ادعاي اداره شهر ديروز هستند و تکريم بازنشستگان سرلوحه خدمت رساني است.
وي با اظهار اينکه شهرداري قزوين يک خانواده بزرگ از بازنشستگان دارد که بايد از ظرفيت و توانايي اين عزيزان استفاده شود، افزود: شهرداري از برگزاري اينچنين آيين هايي به دنبال تشريفات و تجليل تنها نيست.
 شهردار نصرتي با اظهار اينکه در حال حاضر تعدادي انگشت شمار از بازنشستگان شهرداري به مديران شهري در حوزه هاي مختلف مشاوره مي دهند، گفت: نظرات بازنشستگان و کارکنان شهرداري در بسياري از زمينه ها حاکي از تجربه و توانمندي آنان است و در بسياري اوقات موجب صرفه جويي و کاهش هزينه ها شده است.
 شهرداري قزوين با اظهار اينکه فضايي ايجاد شده که بازنشستگان و خانواده هايشان از ظرفيت زائرسراي شهرداري در مشهد مقديس استفاده کنند گفت: در حال حاضر به دنبال تعريف خدمات رفاهي براي بازنشستگان همانند کارکنان هستيم.
حجت الاسلام قدس:
بازنشستگان مايه برکت سازمان هستند
 
حجت الاسلام عباس قدس در آيين تجليلي از کارمندان بازنشسته شهرداري قزوين گفت: حکمت خداوند متعال از درک انسان بسيار بالاتر است و اگر جواني را از انسان مي گيرد حکمتي در آن نهفته است.
وي با اشاره به اکرام پيران و سالمندان در آموزه هاي ديني ادامه داد: سن بازنشستگي سن درک و فهم است بنابراين بازنشستگان افراد ارزشمندي هستند.
اين مدرس حوزه و دانشگاه با اظهار اينکه بازنشستگان بايد براي خودشان کرامت قائل شوند، افزود: کرامت سالمندان جنبه عقلي دارد بنابراين سالمندان و بازنشستگان مايه برکت سازمان به شمار مي روند.
 
 
مافي، بازنشسته شهرداري قزوين:
زمينه همکاري بازنشستگان فراهم تر شود
 
 
پرويز مافي از بازنشستگان شهرداري قزوين نيز در اين همايش به نمايندگي از ديگر بازنشستگان حاضر افزود: برنامه توسعه شهري به ويژه در خصوص احداث پل ها و تقاطع هاي غير همسطح و ... موجب افتخار بازنشستگان شهرداري است و با تقدير از تلاش شبانه روزي مديران و کارکنان شهرداري براي توسعه شهر تقدير کرد و گفت: بايد براي ارتقاي زمينه همکاري بازنشستگان با مديريت شهري تمهيداتي انديشيده شود و تجربيات شهرداري بهتر منتقل شود.
در پياين اين آيين از 12 نفر از بازنشستگان حاضر به شکل نمادين با اهداي گل و لوح تقدير شد.
شايان ذکر است؛ اين آيين با همت مديريت امور اداري و رفاه شهرداري، سازمان فرهنگي و ورزشي شهرداري و اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين برگزارشد.
پايان پيام 
 

 

تصاویر مرتبط