سه‌شنبه ۱۳۹۲/۰۸/۱۴

خانه فرهنگ نواب در برنامه هايي جداگانه برگزار کرد؛

همايش بازيافت و پيشگيري از اعتياد در قزوين

اين همايشها با حضور 50 نفر از اعضاي کانون بانوان خانه فرهنگ نواب و بيش از 40 نفر از بانوان هنرجوي اين خانه فرهنگ و اولياء هنرجويان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ در همايش آموزشي " بازيافت " کارشناساني با اشاره به مزاياي تفکيک زباله در منزل به بحث درباره آشنايي با انواع زباله هاي تر ، خشک و زباله هاي پزشکي پرداختند.

معرفي مکانهاي تفکيک زباله شهر قزوين و بيان آسيب هاي زباله در اثر تفکيک نشدن در منزل، ايجاد مشکلات بهداشتي و اقتصادي و در نتيجه متحمل شدن هزينه هاي بالا براي شهرداري از جمله مواردي بود که در اين همايش براي حاضرين در جلسه مطرح گرديد.

همچنين به همت اين خانه فرهنگ و به مناسبت هفته نيروي انتظامي " همايش پيشگيري از اعتياد " با حضور سروان عسگري از نيروي انتظامي برگزار شد.

در اين برنامه آموزشي 42 نفر از بانوان و اولياء هنرجويان اين خانه فرهنگ حضور داشتند که سروان عسگري با اشاره به تربيت صحيح فرزندان از دوران کودکي و آموزشهايي درباره آشنايي با موارد مخدر و تشريح زندگي دوستانه با فرزندان، نظارت کامل بر دوستان و همسالان فرزندان را از جمله راههاي ايجاد نشاط و سلامت در جوانان عنوان کرد.

همچنين با نمايش يک بخش آموزشي درباره پيشگيري از اعتياد، جنبه هاي مختلف آن بررسي شد.

گفتني است، مکان برگزاري همايشهاي ياد شده خانه فرهنگ نواب بوده است.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط